czy jestem w ciąży?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
wampirzyrosol
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 17:02

czy jestem w ciąży?

Post autor: wampirzyrosol »

Ok. 28 sierpnia Imitowalam seks z chłopakiem to znaczy Oboje bylismy w bieliźnie. On w luźnych bokserkach, ja w majtkach (dni plodne). Doszło do czego mialo dojść, eh, u mnie i u niego Miałam całe mokre majtki od spermy, ale także i mojego sluzu (boję się, że mogłam mieć lekko odsloniete wejście do pochwy. Czy plemniki mogły się tam dostać (Jestem dziewica)
Później położyłam się na boku Ale po minucie stwierdziłam, że lepiej przebiorę majtki Przebrałam ale się nie wycieralam Czy istnieje ryzyko ciąży?
Okres dostałam z tygodniowym opóźnieniemczytałam, że to mógł nie być okres Tylko krwawienie
Teraz zauważam niektóre objawy ciąży . Temperatura ciała 37 stopni, zawroty głowy, od tygodnia nabrzmiale i bolące piersi Strasznie się boje. Do okresu mam jeszcze kilka dni, ale przeżywam to, co będzie jak się nie pojawiRatunku!

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: czy jestem w ciąży?

Post autor: randomlogin »

Znaczy mamy przez internet przeprowadzic test ciazowy? Szanse na ciaze sa niby nikle. Z drugiej strony historia zna przypadek ciazy u dziewczyny bez pochwy. Rozne rzeczy sie zdarzaja. Idz kup test za pare zlotych to bedziesz wiedziala i tyle.

EDIT: a w ogole to nie przeczytalem dokladnie i dalem sie zlapac, moja wina, juz nie bede kasowal tego wyzej. Okres byl z tygodniowym opoznieniem i jednoczesnie jeszcze pare dni do okresu. I wszystko to w ciagu 10 dni od dni plodnych 28 sierpnia. Magia.
wampirzyrosol
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 17:02

Re: czy jestem w ciąży?

Post autor: wampirzyrosol »

Nie bardzo rozumiem o co chodzi

Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: czy jestem w ciąży?

Post autor: Giardia Lamblia »

Ten spóźniony okres to jak rozumiem chodzi o jakieś dni przed 28 sierpnia. Random zrozumiał, że najpierw odbyłaś stosunek/niestosunek, potem miałaś spóźniony okres, a teraz jeszcze czekasz na kolejny. I to wszystko w przeciągu 1,5 tygodnia

Zrób test ciążowy - skąd mamy wiedzieć, czy wpadłaś"?

No chyba, że mam postawić tarota.
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: czy jestem w ciąży?

Post autor: Alra »

Hm, może autorka miała na myśli 28 lipca?

A objawy to możesz równie dobrze podpiąć pod pms, kwestia własnej interpretacji . Nie zamartwiaj się na zapas, zrób test.
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: czy jestem w ciąży?

Post autor: Krówsko »

wampirzyrosol pisze:
8 wrz 2014, o 17:14
Ok. 28 sierpnia (...)
To niezbyt dobra data.
wampirzyrosol pisze:
8 wrz 2014, o 17:14
Jestem dziewica
Według niektórych teorii dziewice nie zaciążają
wampirzyrosol pisze:
8 wrz 2014, o 17:14
Teraz zauważam niektóre objawy ciąży . Temperatura ciała 37 stopni, zawroty głowy, od tygodnia nabrzmiale i bolące piersi Strasznie się boje. Do okresu mam jeszcze kilka dni, ale przeżywam to, co będzie jak się nie pojawiRatunku!
Jak temperatura wzrośnie to weź paracetamol lub ibuprofen. Nie masz kataru?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości