Bukała - pytania do wszystkich którzy korzystali

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Matkop96
Posty: 98
Rejestracja: 24 lut 2014, o 00:01

Bukała - pytania do wszystkich którzy korzystali

Post autor: Matkop96 »

Hej
Jestem tegorocznym maturzystą i mam pytanie do wszystkiuch starszych roczników, a zwłaszcza do osób które uczyły się z biologii z ksiażek Bukały.
Jak wygladała wasza nauka uczyliscie się najpierew z podręcznika szkolnego potem czytaliście bukałe i odpowiadaliście na pytania które są zapisane pod każdym omawianym tematem ?
Nie sprawiały wam niektóre pytania problemów ?

Nie za bardzo wiem jak powinieniem się uczyć z tych ksiazek.
Bardzo proszę o odpowiedzi i rady bo nie wiem czy tylko ja jestem tak tępy czy te zadania są rzeczywiscie trudne.
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Bukała - pytania do wszystkich którzy korzystali

Post autor: Aksolotl »

Moja nauka z Bukaly? Na poczatku maja zaczelam na gwalt czytac wszystkie, i nawet robic pytania chociaz to troche na odwal sila rzeczy wyszlo.
Sa trudne, ale rob, bo fajne imho. Taka rozrywka po arkuszach.

Isles
Posty: 23
Rejestracja: 11 lip 2013, o 13:46

Re: Bukała - pytania do wszystkich którzy korzystali

Post autor: Isles »

Ja robiłam tak, że najpierw uczyłam się jakiegoś działu, a następnie rozwiązywałam zadania dla utrwalenia wiadomości Tych zadań z końca nie robiłam, bo niektóre wydawały mi się mało maturalne.

pawel17041995
Posty: 214
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 17:26

Re: Bukała - pytania do wszystkich którzy korzystali

Post autor: pawel17041995 »

do matury z bukały trzeba korzystać wybiórczo, bukała jest trudna jeżeli jeszcze sobie niedoczytałeś wszystkiego z materiału na rozszerzenie, dzięki książkom bukały nauczysz się logicznie myśleć a nie tylko kuć biologię na pamięć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości