Płatność za studia niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Płatność za studia niestacjonarne

Post autor: iSzymur »

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 98/2014 z dnia 11.07.2014 r. Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ROK lekarskiego kosztuje 33.000zł, a pół roku (semestr) 16.500zł.

Następnie, zgodnie § 6 Zasad pobierania opłat za usługi edukacyjne na studiach prowadzonych w języku polskim w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach za semestr (na przykład) zimowy mogę zapłacić od razu 16.500zł do 30września, albo w dwóch równych ratach czyli 8.250zł przy czym 1 rata do 30września, druga do 10grudnia. Z semestrem letnim jest tak samo, tylko inne daty.

Proszę o potwierdzenie czy nigdzie się nie pomyliłem i pomoc w znalezieniu numeru konta (w dziekanacie dowiedziałem się, że do pierwszej wpłaty miał być podany gdzieś na stronie, a dopiero ?potem? dostaniemy, każdy dla siebie, numery kont bankowych do późniejszych przelewów)
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Płatność za studia niestacjonarne

Post autor: mrsdavis »

iSzymur, numer konta jest w tym rozporządzeniu przecież. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem całość.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości