Punkt ksero

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Lonely_Lisa
Posty: 26
Rejestracja: 4 gru 2009, o 11:44

Punkt ksero

Post autor: Lonely_Lisa »

Witajcie

Czy w Bydgoszczy jest jaki? punkt ksero, jak np. w Gda?sku - Magiel, w którym mo?na dosta? gie?dy z poprzednich lat?
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2014, o 17:10 przez Lonely_Lisa, łącznie zmieniany 1 raz.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Kupi? materia?y na 1 rok lekarskiego.

Post autor: Matjozi »

Na Kar?owicza mo?na dosta? gie?dy, skrypty, a nawet ca?e ksiki (tylko ceny s? jakie s?).
Lonely_Lisa
Posty: 26
Rejestracja: 4 gru 2009, o 11:44

Re: Kupi? materia?y na 1 rok lekarskiego.

Post autor: Lonely_Lisa »

Super dzi?ki za b?yskawiczn? odpowied?.
A móg?by? mi powiedzie? dok?adnie gdzie to jest (jaki? punkt orientacyjny) i jak nazywa si? to miejsce? Dopytuj?, bo nie jestem z Bydgoszczy i ogólnie z orientacji w terenie jeszcze kompletnie zielona, nawet nie znam rozk?adu autobusów jakie b?d? kursowa? od miejsca w którym wynajmuj? mieszkanie do uczelni. Bo przyjad? dopiero 29 wrze?nia na miejsce i mam wielk? nadziej? ogarn temat
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Kupi? materia?y na 1 rok lekarskiego.

Post autor: czornydanio90 »

Lonely_Lisa, gdzie b?dziesz mieszka jad?c z Ronda Jagiellonów tramwajem 2,3,4(?),8 w stron? Fordonu wysiadasz na przystanku Jagiello?ska-?u?ycka i od razu widzisz wielki napis COLLEGIUM MEDICUM
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Punkt ksero

Post autor: Matjozi »

Ko?o budynku medycyny pracy. Tam b?dziesz mia?a te? sporo zaj na I roku, tak?e warto sobie ogarn miejsce
Lonely_Lisa
Posty: 26
Rejestracja: 4 gru 2009, o 11:44

Re: Punkt ksero

Post autor: Lonely_Lisa »

czornydanio90Fordon, niedaleko Nordic Residence. Raz by?am na weekend w Bydgoszczy to kompletnie nie wiedzia?am co, gdzie i jak, wstyd.

Matjozi czyli jest to po prostu punkt ksero? Nazywa si? jako
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Punkt ksero

Post autor: czornydanio90 »

Lonely_Lisa, nazywa si? punkt ksero - nazwa operacyjna Ksero na Kar?a"

to z Fordonu je?dzi? b?dziesz +- godzin? o.O zw?aszcza teraz przy rozkopanej drodze

swoj? drog? powiem Ci, ?e najwa?niejsze na tych studiach to mie? wtyki na wy?szych latach - to 77% sukcesu
Lonely_Lisa
Posty: 26
Rejestracja: 4 gru 2009, o 11:44

Re: Punkt ksero

Post autor: Lonely_Lisa »

czornydanio90 Dzi?ki za nazw? teraz to ju? na pewno si? odnajd?. To nawiasem mówi jestem w czarnej. Jestem z pomorskiego, rocznik 91, nie znam nikogo na leku w Bydgoszczy, dwie osoby z mojego rocznika na Gumedzie, obie zaczn? obecnie 5 rok. No i kuzyn w Lublinie, te? 5 rok.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Punkt ksero

Post autor: Matjozi »

To teraz znasz nas Dasz sobie rad? spokojnie, te? nie wiedzia?em gdzie si? ruszy? w Bydzi a teraz znam j? lepiej ni? swoje rodzinne miasto
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Punkt ksero

Post autor: czornydanio90 »

a ja jestem 90 ze ?l?skiego wiem co czujesz bo sam to przechodzi?em - sam w obcym mie?cie, na drugim ko?cu Polski, w dodatku zaczyna?em z rocznikiem 2 lata m?odszym. Nie ma ?le, trzeba si? wzi od pocz?tku do roboty ?eby nie narobi? sobie pleców", ale wszystko si? da ) czasami jest lepiej czasami gorzej, ale ca?y czas do przodu - jak co? to s?u rad?
Lonely_Lisa
Posty: 26
Rejestracja: 4 gru 2009, o 11:44

Re: Punkt ksero

Post autor: Lonely_Lisa »

Lepiej ni? Ty bym nie opisa?a mojej sytuacji, jest bli?niaczo podobna do tej w jakiej by?e? Ty W dodatku nie istniej?, bo nie mam fejsa i ju? wszyscy znajomi obstawiaj? kiedy p?kn?, bo bez tego nic nie b?dziesz wiedzie?, co i jak i gdzie, zginiesz na tej swojej medycynie". Wiesz, same pozytywy Ciesz? si? potwornie, ?e b?d? w Bydgoszczy, bo tu w?a?nie chcia?am by?. Nie bli?ej, w Gda?sku (nie zjedzcie mnie Gumedowcy, mówi? wycznie o swoich preferencjach).
Nie wiem czego si? spodziewa? po uczelni i profesorach, licz? skrycie, ?e skoro jestem starsza to b?dzie mi ?atwiej si? odnale w realiach medycyny. Ale kto to wszystko wie.
Jestem otwarta na ka?de, ale to ka?de rady! Niestety nie zrewan?uj? Ci si? wiedz?, co najwy?ej kaw?
Lonely_Lisa
Posty: 26
Rejestracja: 4 gru 2009, o 11:44

Re: Punkt ksero

Post autor: Lonely_Lisa »

Dlatego te?, jako nolife, ciesz? si?, ?e jest ten punkt ksero i pok?adam w nim wielkie nadzieje
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Punkt ksero

Post autor: czornydanio90 »

Lonely_Lisa, bez fejsa ciko ?y? - my tam wrzucamy lwi? cz? materia?ów, najczciej teraz te? tam znale mo?na wyniki (od wej?ciówek po egzaminy). Po profesorach mo?esz si? spodziewa? wszystkiego, ale na I roku raczej nie ma wielkiego stresu z nimi zwi?zanego. Ja kserówek nie polecam - lepiej wypo?yczy? z biblioteki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości