Wniosek o stypendium

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: tchorz »

Ten USOS juz mnie dobija a jeszcze nie zaczełam studiów.
Nie wydrukowałam jednego oswiadczenia i musze znieść jeszcze raz. a papierów sterta
Chciałam zmienic grupę, bo tam gdzie moi znajomi są jeszcze wolne miejsca w grupie. Dzwoniłam do dziekanatu, czy jakies podanie mogę złozyć, ale niestety nie da się.
dermatogen
Posty: 492
Rejestracja: 20 cze 2008, o 13:44

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: dermatogen »

Glikoproteina pisze:Jesteście już umieszczeni w rankingu?
A jak to w ogóle działa? Da się jakoś włączyć ten ranking?
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: Smile_Forever »

dermatogen, wchodzisz w Dla studentów", po lewej stronie w zakładce Moje studia są Rankingi". Na stronie głównej jest napisane, że zanim się wpisze średnią, trzeba ją tam sprawdzić. Ja jeszcze nie mam tam nic wpisane, a Ty?
dermatogen
Posty: 492
Rejestracja: 20 cze 2008, o 13:44

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: dermatogen »

U mnie nic nie ma, myślałem, że może u innych to działa. W zeszłym roku też nie było mnie w żadnym rankingu, średnią liczyło się samemu (przydatny USOS.)
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: Smile_Forever »

Też myślałam, że tylko u mnie to nie działa . Wygodniej byłoby po prostu wpisać wyliczoną przez siebie średnią, tylko nie wiem, czy mam wypełniać już wniosek, skoro piszą, że średnią należy najpierw sprawdzić w rankingu, którego jeszcze nie ma .
dermatogen
Posty: 492
Rejestracja: 20 cze 2008, o 13:44

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: dermatogen »

Chyba musimy poczekać. Wniosek miał być dostępny wczoraj o 16 - u mnie pojawił się dopiero dzisiaj, a poza tym na początku brakowało tam opcji za wysoką średnią
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: Smile_Forever »

U mnie też pojawił się dzisiaj, ale nie zaczęłam go wypełniać, więc nie wiem co było na początku . Widocznie musimy poczekać .
Awatar użytkownika
anna95
Posty: 165
Rejestracja: 13 sie 2013, o 11:49

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: anna95 »

Mam jeszcze pytanie, jaką datę mam podać pod opisem dokumentu, który mam złożyć wraz z podaniem? Datę wydania zaświadczenia o tytule uzyskanym w olimpiadzie, czy datę składania wniosku?
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: tchorz »

Ja własnie ide na pierwszy rok i w formularzu jest tylko dokument poswiadczacy olimpiadę. (finalista OB)
to chyba nie ma sensu składać bo laureatów jest pewnie duzo wiecej niz 10 % (tych z 300 punktów na liscie)
Awatar użytkownika
anna95
Posty: 165
Rejestracja: 13 sie 2013, o 11:49

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: anna95 »

tchorz, złożyć zawsze warto.

A ja mam pytanie, w jaki sposób do USOSu wprowadzić numer własnego konta. Przy wypełnianiu wniosku o stypendium w ogóle się taka opcja mi nie wyświetla, zostaje dziura, podczas zakładania konta na ERK numeru konta nie podawałam. Co mam teraz zrobić? Ech
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: Smile_Forever »

anna95, rok temu miałam stypendium rektorskiego funduszu stypendialnego dla olimpijczyków (bo wtedy studenci 1 roku nie mogli składać o stypendium dla najlepszych studentów) i osobno mnie prosili o podanie numeru konta na które będą wpłacać pieniążki, więc myślę, że tutaj sprawa wygląda podobnie. Zresztą ja też nie mam własnego numeru konta na usosie
Awatar użytkownika
anna95
Posty: 165
Rejestracja: 13 sie 2013, o 11:49

Re: Wniosek o stypendium

Post autor: anna95 »

Dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości