Nauka w studium farmaceutycznym :)

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
stworekpotworek
Posty: 43
Rejestracja: 31 paź 2014, o 17:58

Nauka w studium farmaceutycznym :)

Post autor: stworekpotworek »

Czy są tutaj osoby, które uczą się w studium farmaceutycznym w kierunku technika Jestem bardzo zainteresowana takim kierunkiem i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat. jak wygląda nauka w takiej szkole, jak wyglądają zajęcia, kiedy pojawiają się pierwsze zajęcia laboratoryjne i jak wygląda chemia na tym kierunku.o to mi przede wszystkim chodzi mam sporo przerwy od momentu skończenia liceum i zdania matury, mało co pamiętam z chemii, próbuje sobie wszystko sama poprzypominać, mam zamiar pójść na korki i właśnie się zastanawiam jak będzie wyglądać ta chemia w studium.czy są tam wykładane tylko podstawy, jakieś tylko elementy rozszerzenia (bo wiadomo studium to nie farmacja) czy jednak te wiadomosci sa na rozszerzeniu? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości