Laureat/finalista a matura

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Galloper
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2013, o 08:51

Laureat/finalista a matura

Post autor: Galloper »

Jako iż teraz poza podstawowym polskim, matematyką i językiem obcym trzeba zdawać jakiś inny przedmiot na poziomie rozszerzonym przyszła mi do głowy pewna sytuacja i mam w związku z nią pytanie: załóżmy że ktoś ma w planach zdawanie rozszerzonej biologii i chemii ale np. Zostaje laureatem/finalistą z OB i Olchemu - czy wtedy jest całkowicie zwolniony z rozszerzenia czy też musi wybrać inny przedmiot?

Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Laureat/finalista a matura

Post autor: Alra »

No raczej nie musi, bo nawet na świadectwie maturalnym ma się wpisane, że dany przedmiot się zdawało i uzyskało 100%, więc rozumiem, że ów obowiązek jest spełniony.
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Laureat/finalista a matura

Post autor: Smile_Forever »

Też mi się tak wydaje, tym bardziej, że np. finalista lub laureat z polskiego czy matematyki nie musiał do tej pory przychodzić na maturę podstawową z polskiego i miał z niej 100% . Więc był niejako zwolniony z obowiązku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości