deklaracja maturalna - pomocy!!

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
efunia
Posty: 17
Rejestracja: 5 gru 2014, o 19:53

deklaracja maturalna - pomocy!!

Post autor: efunia »

Cześć.
Miesiąc temu upłynął ostateczny termin do skladania deklaracji maturalnych. Dzisiaj zobaczyłam, ze nie zaznaczyłam na niej zgody na przetwarzanie danych osobowych, na samym dole strony. Denerwuję się strasznie, bo to niby istotne przy rekrutacji na studia i może stworzyć problem. Kilka moich koleżanek również tego nie zaznaczyło, w szkole nikt nie zwrócil nam na to uwagi. Czy jest tu ktoś, kto również nie zaznaczył nic w tej rubryczce? Dodaję, ze nie ja dałam brak zgody", po prostu nie wybrałam żadnej opcji. Czy prawdą jest, że jeszcze można dokonac zmiany w deklaracji poprzez bezpośredni kontakt z CKE?
Jestem załamana, jaka ze mnie gapa.
Greena
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2015, o 21:50

Re: deklaracja maturalna - pomocy!!

Post autor: Greena »

Spokojnie. Przecież gdybyś nie wyraziła zgody na przetwarzanie danych osobowych to wgl byś tam tego nie wysyłała, oni o tym wiedzą. Ale może lepiej będzie jeśli zadzwonisz do nich i o tym powiesz. Tylko bez nerwów
efunia
Posty: 17
Rejestracja: 5 gru 2014, o 19:53

Re: deklaracja maturalna - pomocy!!

Post autor: efunia »

Napisałam e-maila czy wiążą się z tym jakieś konsekwencje. Juz się uspokoiłam trochę, mam nadzieję, że nie będzie problemu z rekrutacją itp.
Juandejerra
Posty: 37
Rejestracja: 21 lut 2014, o 18:16

Re: deklaracja maturalna - pomocy!!

Post autor: Juandejerra »

Wczoraj otrzymaliśmy swoje deklaracje maturalne, po czym musieliśmy się podpisać pod papierkiem odbioru tego dokumentu oraz pod papierkiem dotyczącym przetwarzania danych osobowych.To drugie , jak tłumaczyła nam dyrka, to tylko po to, żebyśmy mogli zobaczyć nasze wyniki w internecie wcześniej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości