Weterynaria niestacjonarna proszę o rady

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
puniek
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2015, o 18:02

Weterynaria niestacjonarna proszę o rady

Post autor: puniek »

Witam,

Jetem tegoroczną maturzystką, od dawna myślę o studiowaniu weterynarii ale coś czuję że matura mi dobrze nie pójdzie z tego powodu, że dopiero od niedawna zaczęłam się uczyć. wcześniej niestety borykałam się z poważną chorobą i nie miałam zbyt wiele czasu na naukę

Chciałam się dowiedzieć czy na studia niestacjonarne na jakiejkolwiek uczelni ciężko się dostać? z tego co słyszałam to na niestacjonarną przyjmują raczej wszystkich bo chcą zarobić ale nie wiem ile jest w tym prawdy
Jak ktoś wie to bardzo proszę o pomoc
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Weterynaria niestacjonarna proszę o rady

Post autor: Kas_ia »

Popatrz na progi najlepiej, nie wiem jak bylo ostatnio, ale 3 lata temu na przyklad we Wrocku bylo na niestacjo 90 pkt, czyli po 45% z kazdej matruy. wczesniej chyba byl nawet prog 60-70, czyli praktycznie zaden. Ogolnie patrząc na ilosc przyjmowanych osob ( Wroclaw) raczej nikt nie powinien miec problemu z dostaniem się, skoro tak naprawdę mozna się bylo dostać z jednym przedmiotem
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Weterynaria niestacjonarna proszę o rady

Post autor: Argentum »

Ja bym na Twoim miejscu nie zakładał, że nie dostaniesz się na stacjonarne. Pamiętaj o tym, że w Olsztynie biorą angielski, może masz szczęście i piszesz rozszerzenie?) Z tego co wiem, to jest punktowane tak samo jak biologia, czy chemia. Podstawa angola x1 jakby co.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości