Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
piotrekqwerty
Posty: 14
Rejestracja: 13 sie 2015, o 12:51

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: piotrekqwerty »

Jaką formę tej wspólne nauki macie na myśli? Może założymy grupę na FB gdzie będziemy się umawiać na konferencje na Skypie? Co myślicie?
Ruffian
Posty: 14
Rejestracja: 13 wrz 2015, o 15:40

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: Ruffian »

piotrekqwerty, to zdecydowanie dobry pomysł
oorbit
Posty: 9
Rejestracja: 7 sie 2015, o 20:55

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: oorbit »

Ja np. jestem już w jednej grupie Motywacja do matury", jeśli ktoś by chciał się do niej przyłączyć piszcie do mnie jak mogę was znaleźć na fejsie, a was dodam Bo trochę tam mało nas jest, więc troszku ludu by się jeszcze przydało
Ruffian
Posty: 14
Rejestracja: 13 wrz 2015, o 15:40

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: Ruffian »

Hej możesz podlinkować tą grupę na fb, bo nie mogę znaleźć?

oorbit
Posty: 9
Rejestracja: 7 sie 2015, o 20:55

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: oorbit »

Bo to jest tajna grupa Nie przeze mnie założona, więc nie mam jak jej zmienić. Jedynie możesz mi podać swoje dane to Cię znajdę i dodam
natsssy
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2015, o 15:01

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: natsssy »

Cześć Również jestem z rocznika 95, studiuję pielęgniarstwo, ale chcę poprawić maturę i dostać się na lekarski. Również byłabym chętna do wspólnej nauki. Jeśli jest taka grupa, to też bym bardzo chętnie do niej dołączyła
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: Loa_Loa »

Przyłączam się do natsssy,
Alexie
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2014, o 09:26

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: Alexie »

Świetny pomysł ze wspólną nauką. Razem zawsze raźniej a i mały kopniaczek w zadek kiedy komuś się nie chceltstworzenia takie jak ja będzie pomocny . Piszę się na to .
Awatar użytkownika
aquite
Posty: 108
Rejestracja: 4 paź 2012, o 16:25

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: aquite »

Też z chęcią bym się przyłączyła do powtórek, myślę, że przez skype najwygodniej. To jak, ktoś coś? Też dopięłabym się do tej grupy, jak ktoś tam jest to proszę o kontakt na PW, dam namiary na FB
aquelbiolog
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2015, o 10:19

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: aquelbiolog »

Hej. Jeżeli ktoś szuka kogoś do nauki (szczególnie biologii) to ja bardzo chętnie. Mam zamiar uczyć się intensywnie i szukam kogoś kto chce się przepytywać z działów(w określonej kolejności) tak żeby wszystko dokładnie przerobić. Proszę o wiadomość na priv
Mghx
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2015, o 13:35

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: Mghx »

Hej, hej Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólnym powtarzaniem bioli, to zapraszam na priv. Szukam 2/3 osób z którymi będzie można spotkać się na skype lub innym komunikatorze i wzajemnie przepytać się , porozwiązywać problemowe zadania, które ciężko zrobić samemu itp. Nie ma to jak wspólna nauka i motywacja
Kropciana
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2015, o 14:14

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: Kropciana »

Witam,
Pisze mature w 2017 roku ale jeśli byłaby taka możliwość z chęcią przyłączyłabym sie do wspólnej nauki ( mogłabym przysłuchiwać się, jeśli byłaby to nauka przez skypa ) . Przerobiliśmy w szkole juz rośliny, a ja przygotowywałam się do olimpiady z biologii, więc jakąś wiedze juz mam .
ooo97
Posty: 67
Rejestracja: 25 sty 2016, o 11:13

Re: Wspólna nauka do matury 2016. Kto chętny?

Post autor: ooo97 »

Jak stoicie z tą wspólną nauką? Chętnie podpięłabym się do którejś z grup. A może jest ktoś kto tak jak ja zorientował się, że matura już za kilka miesięcy i chce usystematyzować materiał, pogadać na tematy biologiczne ( i nie tylko ) ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości