Skąd wziąć pieniądze na medycyne niestacjonarna? Kredyty?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
goscccc
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2015, o 22:31

Skąd wziąć pieniądze na medycyne niestacjonarna? Kredyty?

Post autor: goscccc »

Hej! Mam ilosc punktow, ktora kwalifikuje mnie na zesloroczna medycyne niestacjonarna w Katowicach-w tym roku pewnie tez. Jednak pochodze z biednej rodziny, nie mam na nia funduszy. Jak sadzicie, skad mozna ogarnac pieniade na studia? Dadza mi w jakims banku kredyt?
Awatar użytkownika
Epsilon
Posty: 125
Rejestracja: 29 sty 2011, o 12:41

Re: Skąd wziąć pieniądze na medycyne niestacjonarna? Kredyty

Post autor: Epsilon »

Daja kredyt studencki, u mnie czesc osob brala, ale watpie, zeby to pokrylo cale studia. Mozna sprohowac roku przerwy za granica w pracy, czesc osob tak robi.

goscccc
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2015, o 22:31

Re: Skąd wziąć pieniądze na medycyne niestacjonarna? Kredyty

Post autor: goscccc »

Chodzi o to, ze mam zamiar wziac sobie tez kredyt studencki-ale to tylko 600zł co miesiac. A potrzeba jescze ze 3000zl miesiecznie na sama zaplate za studia
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: Skąd wziąć pieniądze na medycyne niestacjonarna? Kredyty

Post autor: m0rix »

goscccc pisze:Chodzi o to, ze mam zamiar wziac sobie tez kredyt studencki-ale to tylko 600zł co miesiac. A potrzeba jescze ze 3000zl miesiecznie na sama zaplate za studia
Nie lepiej i prościej po prostu poprawić maturę i iść na stacjo zamiast zaciskać sobie pętlę na szyi w postaci takiego dużego kredytu? Do tego koszty życia w obcym mieście jeśli nie jesteś z Katowic. Na studia niestacjonarne niestety trzeba mieć dobre geny", w innym wypadku to nie ma sensu wg mnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości