Czy można przerobić rozszerzoną biologie w rok?

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
bianca_q
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 19:03

Czy można przerobić rozszerzoną biologie w rok?

Post autor: bianca_q »

Zawsze chciałam robić coś związanego z biologią i raczej zawsze nie miałam z nią problemu. Niestety w wyniku różnych zawirowań i braku wiary w siebie zamiast na biol-chem trafiłam na mat-geo-ang. Za dwa tygodnie matura i będę zdawać geografię(jestem z niej bardzo dobra). Każdego dnia przez całe liceum nie mogłam darować sobie, że nie potrafię się przepisać i robić to co naprawdę chcę.
Mój plan jest taki: jeśli zdam maturę złożę papiery na leśnictwo jeśli mnie nie przyjmą zostaję w domu i biorę korepetycję z biologii i chyba też z chemii do następnej matury, ale właśnie czy to wykonalne żeby udało mi się zdać dobrze te przedmioty?
Kiedy przeglądam interesujące kierunki przeważnie liczy się tam biologia.
Władek999
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2015, o 23:41

Re: Czy można przerobić rozszerzoną biologie w rok?

Post autor: Władek999 »

Jasne, że można ogarnąć biologię w rok, sam w tym roku zdaję rozszerzoną, 8 miesięcy się uczyłem(bez korepetycji, bo są zbędna jeśli chodzi o biologię moim zdaniem), zaczynałem od zera, napiszę Ci jak coś na ile zdałem:)
Polecam też poszukać na tym forum podobnych tematów, jest ich sporo na pewno Cię zmotywują:) Podsumowując jest to jak najbardziej realne, ale czy Ci się uda zależy tylko od Ciebie.
pongo22
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2015, o 08:24

Re: Czy można przerobić rozszerzoną biologie w rok?

Post autor: pongo22 »

jeśli się uprzesz i łatwo wchodzi Ci wiedza to jest to do zrobienia
Medyk 300

Re: Czy można przerobić rozszerzoną biologie w rok?

Post autor: Medyk 300 »

Rok to jest w chuuj czasu
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Czy można przerobić rozszerzoną biologie w rok?

Post autor: Argentum »

Im więcej się teraz NORMALNIE uczę z biologii - czyli na zadaniach, tym bardziej mi się zawęża granica nauki i to już nie rok, nie pół roku, a myślę, że kwartał. Serio. Tylko trzeba fajny zbiór znaleźć, gdzie jest w pytę zadań w koło macieju - a potem idzie jak po Brygidzie. Ja myślałem,że nigdy nie ogarnę układu wydalniczego - wczoraj zrobiłem cały dział Witowskiego i jest lalunia. Po prostu rozpracowywałem każde zadanie, a wszystko, co pojawiało się w zadaniu od razu definiowałem na marginesie.
PatLab
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2015, o 08:54

Re: Czy można przerobić rozszerzoną biologie w rok?

Post autor: PatLab »

W rok się tego materiału nauczysz 8 razy Wbrew pozorom jest go naprawdę mało. Także na spokojnie ogarniesz
Mendel338
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 22:13

Re: Czy można przerobić rozszerzoną biologie w rok?

Post autor: Mendel338 »

Zależy wszystko od Twojej chęci i motywacji. Ja dałem radę i nie żałuję. Więc się zbieraj i do pracy, sporo masz do zrobienia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości