opłacalne studia

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
biolog428
Posty: 225
Rejestracja: 13 paź 2012, o 14:25

opłacalne studia

Post autor: biolog428 »

Chciałbym dowiedzieć się od was, jaki kierunek studiów uważacie za opłacalny po profilu biol-chem (z wyjątkiem medycyny i stomatologii), jaki polecacie i dlaczego? Nie ukrywam, że zależy mi na tym, żeby dobrze zarabiać. Już mówię, że nie lubię za bardzo matematyki i informatyki - wolabym coś chemicznego, ew. biologicznego. (moje wyniki z matury to biologia - 65, chemia - 74, niemiecki - 80 wszystkie przedmioty na PR.) Wahałem się nad farmacją, ale wszyscy mówią, że słabo z pracą - nawet znajomy po farmacji tak mówił, więc sam nie wiem.
Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: opłacalne studia

Post autor: egocentryk »

jesteś tegorocznym maturzystą ?

na Twoim miejscu jesli interesuja Cie wysokie zarobki to kierowałabym sie na politechniki, dodatkowo z takim niemieckim zawsze mozesz myslec o pracy w niemczech bardzo potrzebuja inzynierow i zarabiac krocie
biolog428
Posty: 225
Rejestracja: 13 paź 2012, o 14:25

Re: opłacalne studia

Post autor: biolog428 »

tak, jestem tegorocznym maturzystą. Ale jaki konkretnie kierunek na politechnice, skoro orłem z matmy nie jestem.
Haugen
Posty: 112
Rejestracja: 28 gru 2013, o 02:28

Re: opłacalne studia

Post autor: Haugen »

Żaden. Na politechnice jest w brud matematyki na każdym kierunku.
Amina
Posty: 78
Rejestracja: 26 maja 2015, o 18:52

Re: opłacalne studia

Post autor: Amina »

Jeżeli ktoś nie ma zdolności w matematyce musi nadrabiać to pracą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość