Ponowna rekrutacja na kierunek lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Largix
Posty: 86
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 22:30

Ponowna rekrutacja na kierunek lekarski

Post autor: Largix »

Jak wygląda sprawa rekrutacji na kierunek lekarski w przypadku, gdy jestem już studentem tego kierunku na innej uczelni niż WUM?
W regulaminie znalazłem tylko coś takiego:

3. Nie mogą aplikować na studia stacjonarne osoby aktualnie studiujące na studiach
stacjonarnych na tym samym kierunku. Nie mogą aplikować na studia niestacjonarne (dawniej wieczorowe) osoby aktualnie studiujące na studiach niestacjonarnych (dawniej wieczorowych) na tym samym kierunku.
I teraz pytanie: dotyczy to studiowania na wumie, czy takze na innej uczelni?

Amina
Posty: 78
Rejestracja: 26 maja 2015, o 18:52

Re: Ponowna rekrutacja na kierunek lekarski

Post autor: Amina »

Kiedy jesteś już studentem tego kierunku na jednej uczelni nie możesz starać się o przyjęcie na innej. Pozostaje tylko przeniesienie. Poszukaj na forum wątków o tej tematyce.
Awatar użytkownika
Largix
Posty: 86
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 22:30

Re: Ponowna rekrutacja na kierunek lekarski

Post autor: Largix »

Tylko, że chcę złożyć papiery na inne uczelnie awaryjnie, w razie niepowodzenia w tym roku.
Czyli nie istnieje taka możliwość? To co wtedy, gdy we wrześniu nie zdam ostatnich terminów?
Przykładowo w Łodzi można wziąć repete z histologii/anatomii, ale nie z dwóch jednocześnie.
Osoby będące w takiej sytuacji po prostu muszą mieć rok przerwy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 15 gości