Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
unbelievable
Posty: 20
Rejestracja: 11 cze 2015, o 08:31

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: unbelievable »

I jakie wyniki macie?

Basia134
Posty: 4
Rejestracja: 1 lip 2015, o 10:06

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: Basia134 »

hej zastanawiam się, czy uda mi się dostać na pielęgniarstwo z takimi wynikami: j.polski 60%, ustny angielski 93% i marna biologia 35% jeśli dobrze policzyłam mam 202pkt. co myślicie?
dominini
Posty: 5
Rejestracja: 16 cze 2015, o 13:56

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: dominini »

Hej z tego co widzę to coś źle policzyłaś (chyba) biologię najpierw przeliczasz na podstawę według tabelki następnie mnożysz x4 i sumujesz z resztą. Wychodzi ci około 218pkt, a taki był próg pkt II tury rekrutacji. Myślę, że spokojnie się dostaniesz. Mi wychodzi, 202 pkt, pieniądze już wpłaciłam, więc się rekrutuje, ale średnio szanse widzę.
mr_brightside6
Posty: 9
Rejestracja: 1 lip 2015, o 13:57

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: mr_brightside6 »

Hej, może mi ktoś napisać jaka jest atmosfera na WUMie , słyszałem trochę złych rzeczy na temat tej uczelni przede wszystkim o wyścigu szczurów - może ktoś sie do tego odnieść ? Czy może lepiej pójść na AWF. Mam 91% z pol pisemnego , 100% z ang ustnego i 80% z rozszerzonego pisemnego i matmatyke na 66% więc wygląda na to , że się dostanę . Chciałem się też dowiedzieć czy ciężko jest się utrzymać (zdaje sobie sprawę , że bez biologi na maturze będę musiał sporo nadrobić).
Basia134
Posty: 4
Rejestracja: 1 lip 2015, o 10:06

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: Basia134 »

dominini, dzięki, nie wiedziałam że trzeba najpierw przeliczać na podstawe Może nie będzie tak źle w tym roku, trzymam za Ciebie kciuki!
unbelievable
Posty: 20
Rejestracja: 11 cze 2015, o 08:31

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: unbelievable »

dziewczyny czy do was też przyszła wiadomość na stronie rekrutacji o takiej treści: Proszę o sprawdzenie czy załączone zdjęcie jest zgodne z wymaganiami rekrutacyjnymi podanymi w zakładce zdjęcie IRK (tj. do paszportu) ?
Bo zastanawiam się czy to ja mam coś nie tak ze zdjęciem czy oni tak do każdego wysyłają
unbelievable
Posty: 20
Rejestracja: 11 cze 2015, o 08:31

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: unbelievable »

mr_brightside6 pisze:Hej, może mi ktoś napisać jaka jest atmosfera na WUMie , słyszałem trochę złych rzeczy na temat tej uczelni przede wszystkim o wyścigu szczurów - może ktoś sie do tego odnieść ? Czy może lepiej pójść na AWF. Mam 91% z pol pisemnego , 100% z ang ustnego i 80% z rozszerzonego pisemnego i matmatyke na 66% więc wygląda na to , że się dostanę . Chciałem się też dowiedzieć czy ciężko jest się utrzymać (zdaje sobie sprawę , że bez biologi na maturze będę musiał sporo nadrobić).
O chłopak!
Co prawda nie studiuję jeszcze na WUMie ale też słyszałam pare takich opinii Natomiast nie sądzę, żeby było inaczej na innych uczelniach Każdy choć trochę ambitny człowiek chce być lepszy od drugiego
A co do twojego dylematu gdzie lepiej pójść - myślę, że nie masz nad czym się zastanawiać wiadomo, że dyplom uczelni medycznej będzie lepszy
mr_brightside6
Posty: 9
Rejestracja: 1 lip 2015, o 13:57

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: mr_brightside6 »

unbelievable pisze:dziewczyny czy do was też przyszła wiadomość na stronie rekrutacji o takiej treści: Proszę o sprawdzenie czy załączone zdjęcie jest zgodne z wymaganiami rekrutacyjnymi podanymi w zakładce zdjęcie IRK (tj. do paszportu) ?
Bo zastanawiam się czy to ja mam coś nie tak ze zdjęciem czy oni tak do każdego wysyłają
Też to dostałem więc jest to raczej standardowa wiadomość bo niedługo nie będzie można edytować danych.
MClaire
Posty: 8
Rejestracja: 5 lip 2015, o 16:13

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: MClaire »

Witam Wszystkich Również złożyłam aplikację na pielęgniarstwo na WUM-ie. Mam pytanie co do zdjęcia - jak chciałam je wysłać to pojawiła się taka siatka i po rozciągnięciu jej na całe zdjęcie musiałam je trochę przyciąć i dopiero wysłałam - czy to normalne, czy coś nie tak ze zdjęciem? I jeśli zdawałam tylko podstawowy język obcy to edytując aplikację przy języku ustnym mam zaznaczyć poziom podstawowy?
mr_brightside6
Posty: 9
Rejestracja: 1 lip 2015, o 13:57

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: mr_brightside6 »

MClaire pisze:Witam Wszystkich Również złożyłam aplikację na pielęgniarstwo na WUM-ie. Mam pytanie co do zdjęcia - jak chciałam je wysłać to pojawiła się taka siatka i po rozciągnięciu jej na całe zdjęcie musiałam je trochę przyciąć i dopiero wysłałam - czy to normalne, czy coś nie tak ze zdjęciem? I jeśli zdawałam tylko podstawowy język obcy to edytując aplikację przy języku ustnym mam zaznaczyć poziom podstawowy?
Język ustny na maturze nie dwujęzycznej jest bez określania poziomu, więc wystarczy zaznaczyć nie wybrano - tak też robiły dziewczyny z wątku rekrutacja WUM 2014. Co do zdjęcia to skonwertowałaś je do rozdzielczości 350x450 ?
MClaire
Posty: 8
Rejestracja: 5 lip 2015, o 16:13

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: MClaire »

mr_brightside6 dziękuję za odpowiedź Chyba nie muszę konwertować, bo jak robiłam zdjęcie to podawałam wszystko z opisu, wymiary też, no ale jeszcze sprawdzę Ale Wam ta siatka nie wyskoczyła?

unbelievable
Posty: 20
Rejestracja: 11 cze 2015, o 08:31

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: unbelievable »

Mi chyba też coś takiego wyskoczyło jak dodawałam, jak ci się zapisało i nie masz jakiegoś powiadomienia, że coś nie tak ze zdjęciem to chyba jest ok a co do określenia poziomu matury ustnej z angielskiego to ja wybrałam, że podstawowy No bo jednak to jest prawda Jak nie wybiorę poziomu tak jak napisał kolega wyżej to nie będzie źle?

mr_brightside6
Posty: 9
Rejestracja: 1 lip 2015, o 13:57

Re: Pielęgniarstwo WUM 2015/2016

Post autor: mr_brightside6 »

[at]
Postaram się jutro w wolnej chwili zadzwonić do nich i się dokładnie dowiedzieć o co chodzi z tym ustnym bo sam nie jestem pewien w 100% .
W ogóle szkoda, że jest tutaj nas tak mało w rekrutacjach 2013 i 2014 aktywność była dużo większa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości