Wgląd do pracy maturalnej

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Piotraz
Posty: 12
Rejestracja: 2 lip 2015, o 09:17

Wgląd do pracy maturalnej

Post autor: Piotraz »

Pewnie moderatorzy i stali bywalcy zjedzą mnie za ten temat, ale czy jeśli podczas wglądu do pracy okaże się, że mam policzone np. 2-3 punkty więcej niż powinno być to mój wynik maturalny może zostać zaniżony?

Kolejne pytanie: Już nie od dzisiaj wiadomo, że egzaminatorzy nie są chętni do zmiany wyników na korzyść i często znajdują punkty przeciw, żeby wynik pozostał bez zmian. Zakładając, że podczas wglądu do pracy znajdę 2 pkt na swoją korzyść to czy osoba ponownie sprawdzająca może mi wyszukać w pracy błędy za więcej niż 2 pkt? (w sumie to odpowiedź do pierwszego pytania pokryje się z drugim, ale być może rozwieję nie tylko moje wątpliwości)
Awatar użytkownika
unkindangel
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2015, o 18:41

Re: Wgląd do pracy maturalnej

Post autor: unkindangel »

czytamy:
Na stronie internetowej CKE wisi już nowy regulamin, który będzie obowiązywał w tym roku. Maturzysta dostanie na wgląd nie mniej niż 30 minut. Egzaminator nie będzie mógł zmienić punktacji w zadaniach pozytywnie ocenionych. Ma sprawdzać tylko te, o które wnioskuje maturzysta
., czyli teoretycznie powinieneś się gdzieś dokopać do takiego zapisu, buszując po stronie CKE.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości