kierunek lekarski po lek-dent

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
sea
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 19:04

kierunek lekarski po lek-dent

Post autor: sea »

Witajcie
Jak wygląda sprawa z studiowaniem na kierunku lekarskim po stomatologii?
Czy są tu osoby które ukończyły stomatologię i maja możliwość studiowania medycyny w formie skróconej?
Jak sprawa wygląda po 3cim roku stomatologii? Czy przenosząc się wtedy na medycynę można wskoczyć na właściwy rok czy należy zacząć na kier. lekarskim od początku ? Za wszelkie sugestie z góry dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: kierunek lekarski po lek-dent

Post autor: mossa »

Znam osoby które się przenosiły, w większości po 2 roku, i we Wrocławiu wyglądało to tak, że przeniosły się na 3 rok, ale miały mnóstwo rzeczy do zaliczenia z poprzednich lat. Oczywiście wszystkie przedmioty które lek miał a stoma nie, ale też z przedmiotów które miały, bo lek ma je w większym zakresie. Z histologii, biochemii, anatomii i pewnie jeszcze kilku innych musiały zaliczać część materiału, szczegółów dokładnie nie znam ale wiem że było tego duużo. Inne przedmioty, np fizjologia w ogóle nie zostały zaliczone ze stomy i musieli chodzić od początku na zajęcia. Na zaliczenie klinicznych przedmiotów z późniejszych lat tym bardziej nie ma co liczyć.
lek. mossa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post