Pisać maturę za rok czy iść na studia?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
achort2007
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2015, o 15:44

Pisać maturę za rok czy iść na studia?

Post autor: achort2007 »

Słuchajcie, mam ogromny dylemat. Zawsze chciałem się dostać na jakiś kierunek na wat lub politechnikę. Na maturze zdawałem oczywiście rozszerzone: matematykę, angielski i nieszczęsną. geografię. Dlatego geografię a nie fizykę, ponieważ musiałem wybrać profil w 1 liceum, a w pierwszej liceum byłem głupi i nie zajrzałem do internetu jakie przedmioty na maturze będą mi potrzebne. Po prostu poszedłem na łatwiznę.

I tu mam pytanie do Was. Na wat się nie dostałem. Na polibudę dostałem się na inżynierię środowiska ale mnie to nie interesuje. 28 mam wyniki rekrutacji na logistykę na AONie i prawdopodobnie tam się dostanę. Jak myślicie, co zrobić? Napisać w przyszłym roku maturę z fizyki i w przyszłym roku startować na politechnikę lub wat? Czy dać sobie spokój i studiować tą logistykę na AONie? A może iść na AON, studiować przez I rok i jednocześnie uczyć się do matury z fizyki i po maturze przenieść się tam gdzie chcę jeśli się dostanę? Proszę o Wasze zdanie. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości