pytania o akademik umed łodź

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
emilia_
Posty: 46
Rejestracja: 14 lip 2014, o 12:27

pytania o akademik umed łodź

Post autor: emilia_ »

Hejka
Czy jeśli wiem że nie przekraczam tego minimalnego dochodu 830 zł/os. to czy na pewno dostanę akademik?
Czy mam szansę na DS I jeśli mam dochód ok 800 zł?
Czy mam jakiś wybór odnośnie pokojów? Np. czy moje sobie wybrać 2 osobowy?
Czy można pojechać obejrzeć akademiki żeby zobaczyć mniej więcej jak to wygląda?
Awatar użytkownika
suzaku
Posty: 135
Rejestracja: 26 sie 2013, o 19:37

Re: pytania o akademik umed łodź

Post autor: suzaku »

1. W tamtym roku był problem z akademikami, bo jeden z akademików był w remoncie i ciężko było o pewne miejsce w akademiku dla osób, które wcześniej tam nie mieszkały. W tym roku nie powinno być problemu.
2. Masz szanse na każdy akademik. Akademik, który Cię interesuje wpisujesz w podaniu.
3. Pod koniec września lub na początku października, w czasie meldowania, masz szanse dogadać czy pokój, który Ci przyznali jest ok. Jeżeli będziesz jedną z ostatnich osób, które się meldują, będziesz musiała brać co Ci dają. Ewentualne zastrzeżenia co do pokoju lub współlokatorki będziesz mogła przedstawić kierowniczce.
4. Akademik jest otwartY przez wakacje. Duża część studentów przedłuża pokój na wakacje z powodu praktyk, pracy lub innych. Możesz się przejechać. Nie wiem czy stosuje sie taką praktyke, ale jak sie pojawisz to nikomu korona z głowy nie spadnie żeby pokazać pokój.
Ogólnie w akadmeiku jest bardzo fajnie, jedynym minusem 1DS jest fakt, że prysznice są w piwnicach, więc mieszkając na czwartym piętrze jest trochę słabo. 2DS Synapsa jest wyremontowamna, droższa od 1DS, ale na tym samym osiedlu akademickim. Warunki lepsze, łazienki w pokojach, ale cena zniechęca biednych studentów. ba akademiki znajdują sie na osiedlu akademickim, wraz z akademikami Uniwersytetu łódzkiego. Blisko do biedronki, rossmana, osiedlowe ksero, fajne pizzerie. Polecam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości