Medycyna w Zabrzu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
olo

Medycyna w Zabrzu

Post autor: olo »

Jak jest na medycynie w Zabrzu?
JaQb
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: JaQb »

Jest dobrze

Aj aj coż za inteligentnie zadane pytanie :lol:
pomocnik

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: pomocnik »

W Zabrzy z akademika AM jest blisko do Makro ponapoje", to chyba jedyny plus.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: Guru »

Go&#x15B&#x107 pisze:W Zabrzy z akademika AM jest blisko do Makro ponapoje", to chyba jedyny plus.
to wielki atut AM

Jak jest na medycynie w Zabrzu?
tak jak wszedzie.
uczyc sie trzeba.
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: ziomalka »

mam znajomą w Zabrzu na medycynie i z tego, co mi mówiła, jest zadowolona

przepraszam za tą - - ikonke, ale jestem od niej uzależniona
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: fabiolkaa »

Ja narazie mogę porównywać tylko dziekanaty. bo byłam i w zabrzańskim i w katowickim. Panie są zdecydowanie milsze w Zabrzu
Jak ktoś wie jaka jest atomfera, czy wykładowcy, czy cokolwiek innego na leku w zabrzu to pisać !
Z góry dziękuję za opinie
vonSKY
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:21

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: vonSKY »

Ja również będę wdzięczny za jakieś informacje o lekarskim w Zabrzu, głównie interesuje mnie w jakich miejscach są zajęcia. I czy SUM ma jakieś forum internetowe?
katsul89
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2008, o 08:34

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: katsul89 »

czy moze ktos napisac ze starszych studentow jaka jest atmosfera w zabrzu? i czy wielu asystentow powiela sie z katowicami z gory dziekuje za odp
zenzu
Posty: 26
Rejestracja: 17 lip 2008, o 15:54

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: zenzu »

Dostałam się do Katowic, ale czytam wypowiedzi ludzi i zaczynam się martwić. Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć czy mogłabym teraz przenieść papiery do Zabrza na lekarski? Czy w ogóle takie coś jest możliwe?
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: kenyia »

zenzu z tego co wiem to musisz znaleźć osobę na wymianę, ale lepiej zadzwoń do dziekanatu, może już tam ktoś zgłosił chęć zamiany
zenzu
Posty: 26
Rejestracja: 17 lip 2008, o 15:54

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: zenzu »

A wiesz może kiedy kończy się rekrutacja w Katowicach? Jakbym się zdecydowała to do kiedy to można załatwić jeśli znajdę zamiennika? Bo czekam na Poznań i tam chyba będę musiała poczekać chwilę, bo narazie mnie nie chcą (gupki jedne))
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: kenyia »

Nie wiem kiedy się skończy rekrutacja w Kato, zapewne jak wypełnią limity- sierpień, wrzesień, ciężko określić ani też nie mam pojęcia do kiedy tego zmiennika, ale zapewne czym szybciej tym lepiej, ale póki co się nie martw, bo jeszcze trochę czasu do 2 listy (czyli nowych zmienników ). A najlepiej to zadzwonić do dziekanatu.
zenzu
Posty: 26
Rejestracja: 17 lip 2008, o 15:54

Re: Medycyna w Zabrzu

Post autor: zenzu »

Ech, niby wakacje a jak narazie same nerwy. Dzięki:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości