Co to jest za owad? Jaka nazwa?

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
Patinka2310
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2015, o 13:54

Co to jest za owad? Jaka nazwa?

Post autor: Patinka2310 »

Witam czy ktoś pomoże w rozpoznaniu szkodnika? Po naprawie kanalizacji nagle pojawiły się w mieszkaniu. Czarna główka niezbyt duże tak jak widać na zdjęciu. Dziękuję z góry za pomoc

s1340.photobucket.com/user/Patinka2310/media/DSC_09521_zpsxdtvwoyo.jpg.html
summer
Posty: 14
Rejestracja: 24 sie 2014, o 14:30

Re: Co to jest za owad? Jaka nazwa?

Post autor: summer »

On ma dwie czy trzy pary nóg? (Nie widzę zbyt dobrze na zdjęciu) I czy od początku nie miał czułek, czy może odpadły podczas dokonywania aktu zbrodni"? P
Pytam, bo przypomina mi Karaczana Prusaka (blatella germanica), ale patrząc na zdjęcie nie jestem co do tego przekonana. Chociaż jak na początek śledztwa to chyba nie jest zły strzał
Awatar użytkownika
Keti
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2015, o 23:16

Re: Co to jest za owad? Jaka nazwa?

Post autor: Keti »

Mi niestety też kojarzy się z prusakiem czułki widać że połamane, miałam miesiąc temu podobny okaz i to chyba było to xd Zdziwiłam się bo u mnie w domu porządek, domek jednorodzinny i nie są składowane śmieci ani ewentualne pożywienie. Mogły przyjść z kimś z domowników w blokach bo bywały tam, jeśli nad mieszkaniem jakaś gastronomia to też taka możliwość Obserwuj sytuacje czy się nie rozmnożyły bo ciężko się pozbyć, składają dużo jaj.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości