WNIOSEK AKADEMIK PILNE!!! dzisiaj

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

WNIOSEK AKADEMIK PILNE!!! dzisiaj

Post autor: Loa_Loa »

Witam, na pewno część z was wybiera się do akademika Ja jestem zainteresowana Lublinem (UM) i chciałabym zapytać, czy można jeszcze wgl składać podanie o przyznanie miejsca w Domu Studenckim. Przeczytałam gdzieś na stronie, że można do 25 sierpnia (chodzi o pierwszorocznych). A co jeśli ktoś dostał się we wrześniu?

PS: Jak wypełnić wgl taki wniosek [zapytam tylko o niektóre miejsca]?

"Proszę o przyznanie miejsca w pokoju. [np. 2-osobowym] NR .[nie wiem co tu wpisać!] w DS Nr .[np. 2]
O jaki numer chodzi? Numer pokoju? Jeśli tak, to skąd mogę wiedzieć, który pokój jest wolny, a który nie? Trzeba to pole wypełnić?

"(nr leg.)" - przecież nie mam jeszcze legitymacji studenckiej, bo dopiero dostałam się na studia, a chcę złożyć wniosek o przyznanie miejsca w akademiku. Czy trzeba coś tutaj wpisywać?

PS2: Słyszałam, że zatrzymują dowód osobisty niby na tydzień, a w tym czasie mam egzamin na prawo jazdy, gdzie dowód będzie mi potrzebny! Nie wiem co robić!
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: WNIOSEK AKADEMIK PILNE!!! dzisiaj

Post autor: Loa_Loa »

up
corinne
Posty: 31
Rejestracja: 31 sie 2014, o 09:58

Re: WNIOSEK AKADEMIK PILNE!!! dzisiaj

Post autor: corinne »

Myślę, że dla takich osób są trzecie terminy jak zadzwonisz na portiernię to Ci wszystko powiedzą. Numeru pokoju we wniosku nie wpisuj bo pewnie to jest rubryka dla starszych studentów, którzy chcą mieć ten sam pokój przez kilka lat. Numeru legitymacji też nie wpisuj. Z tym dowodem to nie mam pojęcia.
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: WNIOSEK AKADEMIK PILNE!!! dzisiaj

Post autor: Loa_Loa »

To okej, już jestem trochę uspokojona!
I jeszcze jedno - nie trzeba składać załączników z dochodami? Czy jest to jednak konieczne!?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: WNIOSEK AKADEMIK PILNE!!! dzisiaj

Post autor: Hogwartnik »

Nie jest konieczne, ale zazwyczaj pierwszenstwo przyjecia maja osoby, ktore go zlozyly w kolejnosci od najnizszego dochodu. Tak jest na UJ i raczej na kazdej uczelni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości