Poprawa matury z biologii, a I rok lekarskiego

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
nefertari
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2013, o 15:56

Poprawa matury z biologii, a I rok lekarskiego

Post autor: nefertari »

Witam,
Dostalam sie na lekarski stacjonarny w Zielonej Gorze , jednak to zawsze Poznan byl miastem gdzie chcialabym studiowac i dlatego postanowilam poprawiac mature. Obliczylam ze srednio musze poprawic bio o 10 % . Stad moje pytanie - czy udalo sie komus polrawic mature bedac na takich studiach ? ( dajmy lek niestacjo ?) Myslicie ze to wykonalne ? Nie jestem jakims geniuszem ale uwazam sie za pracowita osobe.
Jesli zle umiescilam watek prosze o przeniesienie
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Abrakadabra9696
Posty: 13
Rejestracja: 8 sie 2015, o 08:53

Re: Poprawa matury z biologii, a I rok lekarskiego

Post autor: Abrakadabra9696 »

Nothing is impossible dotarłaś aż do lekarskiego, uważasz, że cokolwiek jest Cię zatrzymać w realizacji innych marzeń? Bezproblemowo to poprawisz, co więcej, brakowało Ci niewiele więc sama wiesz, że rozumiesz biologię i poprawa to formalność. Powodzenia
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Poprawa matury z biologii, a I rok lekarskiego

Post autor: randomlogin »

Abrakadabra9696 pisze:Bezproblemowo to poprawisz, co więcej, brakowało Ci niewiele więc sama wiesz, że rozumiesz biologię i poprawa to formalność.
Genialna logika. Tylko dlaczego osoby z niestacjo z mojej uczelni (progi wyzsze niz ZG) mimo takiego samego nastawienia jednak wszystkie skonczyly wlasnie to niestacjo, a nie przeniosly sie co do jednej na stacjonarne?
Awatar użytkownika
Abrakadabra9696
Posty: 13
Rejestracja: 8 sie 2015, o 08:53

Re: Poprawa matury z biologii, a I rok lekarskiego

Post autor: Abrakadabra9696 »

Pewnie dlatego, że mają zbyt dużo pieniędzy by się męczyć
tak-jakos
Posty: 117
Rejestracja: 30 cze 2013, o 16:39

Re: Poprawa matury z biologii, a I rok lekarskiego

Post autor: tak-jakos »

Da się. Ja w tym roku skończyłam I rok leku niestacjo i poprawiłam maturę z biologii o 12%.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Poprawa matury z biologii, a I rok lekarskiego

Post autor: randomlogin »

Da sie. Tylko bardzo malo komu sie to udaje. A to ze malo brakuje nie bardzo jest ulatwieniem.
nefertari
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2013, o 15:56

Re: Poprawa matury z biologii, a I rok lekarskiego

Post autor: nefertari »

tak-jakos pisze:Da się. Ja w tym roku skończyłam I rok leku niestacjo i poprawiłam maturę z biologii o 12%.
Uu , gratki a mozna wiedziec ile czasu poswiecalas na nauke sticte pod mature ?

tak-jakos
Posty: 117
Rejestracja: 30 cze 2013, o 16:39

Re: Poprawa matury z biologii, a I rok lekarskiego

Post autor: tak-jakos »

Zaczęłam uczyć się po Wielkanocy, ale to była taka nauka w międzyczasie. Dzień przed maturą miałam kolokwium z całego II semestru z anatomii i to na nim przede wszystkim skupiałam swoją uwagę. To była moja trzecia matura więc teorię miałam dość solidnie opanowaną. Skupiałam się głównie na zadaniach z matur, które swoją drogą też znałam już prawie na pamięć. Podeszłam do tego trochę na zasadzie co ma być to będzie". W sumie to do ostatniej chwili zastanawiałam się czy jest w ogóle sens iść na maturę. Na pewno nie można z góry zakładać, że matura to formalność, bo z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że powodzenie nie zależy ani od tego czy ma się nadmiar pieniędzy/jest się pracowitym/"mało brakuje", ale głównie od tzw. szczęścia. Przynajmniej tak było w moim przypadku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości