Lekarski po mgr innego kierunku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Koteczek11
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 22:21

Lekarski po mgr innego kierunku

Post autor: Koteczek11 »

Witam wszystkich. Nie wiem czy prawidłowo zamieszczam tutaj nowy wątek, ale może ktoś mi odpisze. Mam pytanie czy jest ktoś na niestacjonarnym lekarskim po wcześniejszym ukończeniu innych studiów na poziomie mgr, np. po pielęgniarstwie. Czy może jest tu jakaś osoba, która dostała się na te studia właśnie dzięki ukończeniu takich studiów? Liczę na odzew takich ludków
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Lekarski po mgr innego kierunku

Post autor: randomlogin »

Koteczek11 pisze:właśnie dzięki ukończeniu takich studiów?
W sensie dodatkowych punktow czy czegos? Nie ma czegos takiego. Matura. Tyle.
Koteczek11 pisze:na niestacjonarnym lekarskim po wcześniejszym ukończeniu innych studiów na poziomie mgr
W kontekscie calego posta zapytam, choc moze odnioslem mylne wrazenie - wiesz, ze niestacjonarny lekarski to dokladnie te same dni i godziny zajec co stacjonarny? A nie wieczorami, a juz tym bardziej nie w weekendy?
Koteczek11
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 22:21

Re: Lekarski po mgr innego kierunku

Post autor: Koteczek11 »

W sensie dodatkowych punktów, to jest 50 pkt. Tak, wiem. Napisałam tego posta licząc na to, że może jest ktoś taki, który po takim kierunku ( dla większości żałosnym ) dostał się na lekarski niestacjonarny i jak sobie radzi na studiach
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Lekarski po mgr innego kierunku

Post autor: randomlogin »

Ale dodatkowych punkow nie ma. To bylo dwno dawno temu, kiedy takie rzeczy (studia/kurs) sie wliczaly na lek.
Koteczek11
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 22:21

Re: Lekarski po mgr innego kierunku

Post autor: Koteczek11 »

Do tej pory myślałam, że są. Chyba, że jestem w błędzie
Koteczek11
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 22:21

Re: Lekarski po mgr innego kierunku

Post autor: Koteczek11 »

Nie szkodzi. tak się zastanawiam czy istnieje ktoś taki, który spełnił swe marzenia mimo wszystko
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Lekarski po mgr innego kierunku

Post autor: randomlogin »

Kurcze, wybacz. Nie ma punktow za kursy, nie ma za licencjat, sa za magistra. Nie wiem czym sie wytlumaczyc. W takim razie powodzenia w szukaniu takich osob.

Jakies cuda sie dzieja z postami. Chcialem edytowac i skasowalem. W kazdym razie wczesniej napisalem ze nie ma na stacjonarne, a mowa o niestacjonarnych, a tutaj ustawowe ograniczenia nie obowiazuja.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2015, o 18:24 przez randomlogin, łącznie zmieniany 1 raz.
Koteczek11
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 22:21

Re: Lekarski po mgr innego kierunku

Post autor: Koteczek11 »

Może przemęczeniem:) Chociaż ktoś odpisał
Awatar użytkownika
FretkaMD
Posty: 47
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:03

Re: Lekarski po mgr innego kierunku

Post autor: FretkaMD »

jeśli chodzi o radzenie sobie to spokojnie. Mam znajomych na leku po audiofonologii, dietetyce, fizjoterapii. Nie wiem czy mieli punkty, tylko jedna osoba miała mgr.
Koteczek11
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2015, o 22:21

Re: Lekarski po mgr innego kierunku

Post autor: Koteczek11 »

Aha, dzieki

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości