Analityka medyczna i poprawa matury 2015

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
paulax
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 10:01

Analityka medyczna i poprawa matury 2015

Post autor: paulax »

Witam. Właśnie zaczynam studia na analityce medycznej w Białymstoku. Jednak nie jest to mój wymarzony kierunek, chciałam iść na farmacje, ale zabrakło mi kilku punktów i zamierzam startować za rok. Tyle już naczytałam się tej analityce. że nie ma pracy, że nie warto. Ja poprawiam tylko biologię i doskonale też wiem że na analityce jej prawie nie ma. Chodzę od września na korepetycje w mieście w, którym studiuje. Zamierzam iść też na poprawę z chemii, aby zobaczyć co na tej analityce się nauczę., chodź nie ukrywam, że jeśli udałoby mi się o te 2% z chemii poprawić to byłoby fajnie. i teraz moje pytania :
1.Czy znacie kogoś komu rzeczywiście udało się poprawić na tej analityce ? Zdaję sobie sprawę, że to są ciężkie studia, ale czy aż tak ciężkie że siedzi się do 3 w nocy nad książkami.?
2. czy ktoś z was chodził na korepetycję, poprawiał maturę i studiował?

P.S i tak wiem, że żadnego przedmiotu mi nie przepiszą nie odstrasza mnie to , a no i rzucenie tych studiów za bardzo nie wchodzi w grę ze względu na rodziców Pozdrawiam.
Caen
Posty: 9
Rejestracja: 23 lip 2014, o 17:18

Re: Analityka medyczna i poprawa matury 2015

Post autor: Caen »

Na moim roku sporo osób poprawiało maturę. Z tego co mi wiadomo kilka osób przeniosło się na farmację, 1 na lek-dent. Czas na naukę do matury można znaleźć- zwłaszcza w 1 semestrze, gdy masz ćwiczenia tylko z 2 przedmiotów. Drugi semestr jest cięższy- jest więcej ćwiczeń i trzeba umieć sobie dobrze rozplanować wolny czas, żeby znaleźć miejsce na przygotowania do matury. Co do nauki do 3 w nocy, to bez przesady. Zdarzyło mi się to jedynie przed egzaminem z analitycznej , a wszystkie egzaminy zdałam bez problemu w 1 terminie. Ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że nie ucząc się w ogóle do poprawy poprawiłam maturę z chemii o ponad 15%, więc studia na pewno dużo dają. Warto zapisać się na fakultety z obliczeń (rozwiązuje się tam typowo licealne zadania). Biologię będzie ci ciężej poprawić, bo 1 rok to sama chemia, ale dla chcącego nie ma nic trudnego
paulax
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 10:01

Re: Analityka medyczna i poprawa matury 2015

Post autor: paulax »

a na co się dostałaś i jak rozplanowałaś sobie naukę? ogólnie jakbyś mogła podpowiedzieć mi jak uczyłaś sie na ćwiczenia i wykłady? wcześniej zaczynałaś, czy dzień przed ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości