Najlepszy model długopisu na maturę :)

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Omszałek
Posty: 1
Rejestracja: 4 paź 2015, o 20:22

Najlepszy model długopisu na maturę :)

Post autor: Omszałek »

Witam wszystkich
Matura, jest zbyt ważnym egzaminem by pisanie jej zepsuł niedobry długopis. Mam ten rok by przetestować różne czarne długopisy, dlatego prosze Was, jeśli macie swoje ulubione to wrzucajce nazwy zdjecia itd.
Wbrew pozorom to sensowne pytanie bo np mój aktualny jak pisze na lekcji to czasem nie styka i muszę 5 razy mazać po tym miejscu zeby zaskoczył. Wiadomo chyba jakby to na maturze posuło szyki
Poszukuje więc czarnego długopisu, który:
Nie bedzie przerywał
Nie będzie miał problemów z pisaniem po trzymaniu go z nie schowanym rysikiem
Nie bedzie sie rozmazywał pod wpływem potu ( albo minimalnie )
Nie będzie robił kleksów itd
Będzie długopisem o cienkim piśmie, wygodnym do trzymania i szybkiego i czytelnego pisania
Jak juz wspominałem podawajcie swoje typy
Pozdrawiam
Marek
Awatar użytkownika
unkindangel
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2015, o 18:41

Re: Najlepszy model długopisu na maturę :)

Post autor: unkindangel »

Od bitych pięciu lat używam tylko i wyłącznie Stabilo Exam Grade. Jak dla mnie długopis idealny, na maturze sprawdzały się super.
castle
Posty: 105
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 16:43

Re: Najlepszy model długopisu na maturę :)

Post autor: castle »

jak lubisz cienkopiszące długopisy to polecam długopis Toma taki w gwiazdki. To mój ulubiony
Awatar użytkownika
ewok
Posty: 97
Rejestracja: 5 sie 2014, o 11:07

Re: Najlepszy model długopisu na maturę :)

Post autor: ewok »

castle pisze: Toma taki w gwiazdki. To mój ulubiony
Mój też!
Mam już taką schizę na punkcie notatek, że jak wypiszą mi się wszystkie długopisy w gwiazdki, to piszę na brudno i potem w domu przepisuję jedynym słusznym długopisem Do tego nie mogę mieć różnych kolorów długopisów w zeszycie, notatek nie znoszę robić czarnym, a zeszyty do biologii i chemii kupuję zawsze tej samej firmy, zawsze ten sam model. To już chyba podchodzi pod nerwicę natręctw
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości