Poznań - wspólna nauka do matury

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
morula
Posty: 33
Rejestracja: 26 maja 2013, o 10:41

Poznań - wspólna nauka do matury

Post autor: morula »

Chętnie poznałabym dziewczynę która będzie chciała powtarzać materiał z biologii i chemii w Poznaniu. Spotkania mniej więcej co tydzień lub co dwa tygodnie na rozwiązywaniu zadań, generalnie chodzi o wspólną naukę. Chętne dziewczyny zapraszam do kontaktu na privie

sebich8
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2015, o 23:12

Re: Poznań - wspólna nauka do matury

Post autor: sebich8 »

Hej. Jesli nie stanowi problem dla Ciebie bym przygotowywal sie z Toba (mimo ze jestem chlopakiem) to bedzie super. Seba,23 lata, ambitny,dobrze uczacy sie, mam troche zaleglosci ale sa dzialy gdzie idzie mi dobrze, Na pewno otwarty na konstruktywna krytyke.

Czekam na Twoja odpowiedz. proponowalbym spotaknia kilkugodzinne raz na 2 tygodnie. Ale solidna nauka.

Jako ze mieszkam z kolezanka a warunki sa srednie to preferowalbym nauke u Ciebie.

Zapewniam mila atmosfere i profesjonalne podejscie do nauki

nr tel 534 591 905

odezwij sie

pzdr
Seba
kasztann9111
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2015, o 11:23

Re: Poznań - wspólna nauka do matury

Post autor: kasztann9111 »

podbijam temat. 24 lata po studiach, ale poprawiam maturke by dostac sie na medycyne. chętnie też poucze sie z kimś, chociaż w domu sam robie dużo to zawsze dodatkowy matariał sie przerobi.
natalia369
Posty: 13
Rejestracja: 5 cze 2015, o 20:01

Re: Poznań - wspólna nauka do matury

Post autor: natalia369 »

Nadal aktualne? Chętnie też się dołączę do wspólnej nauki. Jestem po studiach ale chce iść na medycynę:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość