Czy książki zastąpią studia?

Dyskusje dotyczące szerokiego spektrum zagadnień z dziedziny chemii, a w szczególności jej podstaw, zmierzających do zrozumienia prostych relacji chemicznych
Chemik2015
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2015, o 02:15

Czy książki zastąpią studia?

Post autor: Chemik2015 »

Witam. Niedawno rozpocząłem studia chemiczne, nie jestem pewny jednak odnośnie swojej decyzji, stąd moje pytanie. Czy literatura zastąpi studia? Oczywiście nie jedna czy dwie książki. Nie zależy mi na tytule a nie wiem czy jest sens w to brnąć. Czy jeżeli poświęciłbym masę czasu na samodzielną pracę pokryłoby to się mniej więcej z moją wiedzą po studiach? Proszę o rady. Za wszystkie z góry dziękuję
Chemik2015
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2015, o 02:15

Re: Czy książki zastąpią studia?

Post autor: Chemik2015 »

chodzi mi mniej więcej o to czy wykładowcy mają wiedzę, której nie mogę wyczytać ?
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Czy książki zastąpią studia?

Post autor: tchorz »

A co chcesz robić?
Prowadzić wykłady, produkować amfę czy dostać Nobla?
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Czy książki zastąpią studia?

Post autor: Alra »

Dobry wykładowca to doskonały dodatek do książek .
No i nie zapominajmy, że stety bądź niestety w dzisiejszym świecie bardziej ważny jest papierek ukończenia studiów, a nie ilość przeczytanych pozycji.
Chemik2015
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2015, o 02:15

Re: Czy książki zastąpią studia?

Post autor: Chemik2015 »

Dzięki za odpowiedzi i przepraszam, ze tak pozno .
A co do pytania co chcialbym robic to w sumie wszystko, chemia jest bardzo ciekawa i warta zglebiania, a nobel bylby fajnym dodatkiem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości