dylemat, matura

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
krzysiu119
Posty: 1
Rejestracja: 2 lis 2015, o 09:52

dylemat, matura

Post autor: krzysiu119 »

Piona,
mam dylemat związany z maturą. Może zacznę od początku, skończyłem w zeszłym roku szkolnym Technikum Informatyczne. Nie podchodziłem do matury, za co sobie teraz w brodę pluje. Ale nie będę użalał się nad sobą. Doszedłem do wniosku po kilku miesiącach że jednak chce mieć świadectwo dojrzałości. Na początku planowałem zapisać się do liceum dla dorosłych, tylko nie wiem czy ukończone 4 klasy technikum nie będą przeszkodą do nauki w takim liceum. Ale zmierzając do mojego celu, do pytania. Jeśli zgłoszę się teraz na maturę, przygotuje się z jednego przedmiotu(plan kilkuletni, tak go nazwałem), powiedzmy będzie to Język Polski albo Matematyka i uda mi się go zdać, to czy jeśli za rok będę chciał podejść ponownie do matury, to przedmiot który wcześniej zdałem, będę miał z góry zaliczony?
castle
Posty: 105
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 16:43

Re: dylemat, matura

Post autor: castle »

Najlepiej będzie jak napiszesz e-maila do oke z tym zapytaniem i oni ci powiedzą co i jak
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości