Odważne wyzwanie, samodzielna nauka

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
kubut
Posty: 143
Rejestracja: 13 lip 2014, o 03:44

Re: Odważne wyzwanie, samodzielna nauka

Post autor: kubut »

trucker8715 a na co startujesz?W tym roku piszesz piewrszy raz maturę? Potrzebujesz 60% , tylko z bioli, dobrze cię rozumiem?
Moim zdaniem cel jest osiągalny w tym sezonie, serio. Musiałbyś spiąć się, rozpisać plan, robić matury i tyle.

Moim zdaniem NE jest ok,choc ja np wolałam starego Operona. Generalnie z człowieka korzystałam z NE, ale całą resztę, z metabolizmem włącznie,robiła z Operona. Repetytorium to przede wszystkim Pyłka-Gutowska. Każdemu coś innego pasuje.

Nie kupuj zestawu zadań Witowskiego z bioli, nie nadają się moim zdaniem wcale. Jeśli chcesz zadania z poprzednich matur skatalogowane wg działów, to możesz spróbować kupić zbiór Persony, Iwony Żelazny, albo zeszłoroczną Omegę (tam nie ma wszystkich, ale są dostosowane do nowej podst.) POza tym możesz po prostu wydrukować arkusze i tyle.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Odważne wyzwanie, samodzielna nauka

Post autor: Mårran »

Przede wszystkim arkusze, to pomaga, serio
Pani Buka
trucker8715
Posty: 15
Rejestracja: 21 gru 2015, o 21:07

Re: Odważne wyzwanie, samodzielna nauka

Post autor: trucker8715 »

Dziekuje wam za odpowiedzi Poki co korzystam z NE, niedlugo zakupie notatki. Repetytorium gdziesblizej konca sie przyda.

Na co sie wybieram ? Chcialbym ratownictwo medyczne, ale gdzies na Uniwersytecie. Jezeli zas nie strace motywacji jaką mam obecnie i faktycznie przyloze sie do nauki to byc moze za rok nawet na lekarski. Ale poki co to marzenie odkladam na bok. Pozdrawiam

kenas
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2016, o 11:58

Re: Odważne wyzwanie, samodzielna nauka

Post autor: kenas »

Ale musisz mieć podstawową wiedzę, nic tego nie zastąpi. Jak jej nie będzie nie rozwiążesz żadnych arkuszy.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Odważne wyzwanie, samodzielna nauka

Post autor: Mårran »

Jak ktoś umie czytać ze zrozumieniem, to i bez wiedzy coś napisze Może bez szału, ale coś. A arkusze oczywiście - jako sprawdzenie wiedzy po nauce, ale przed też warto chociaż przejrzeć jakiś, nawet bez rozwiązywania, żeby wiedzieć, o co pytają
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości