Medyna - zycie towarzyskie i te sprawy :D

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
derak
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 08:26

Re: Medyna - zycie towarzyskie i te sprawy :D

Post autor: derak »

Praca lekarza to poważna sprawa i dobrze, że ludzie studiujący medycynę przykładają się bardziej do nauki niż do imprez. Ale z brakiem życia towarzyskiego to lekka przesada. Każde studia wymagają nauki no chyba, że ktoś chce mieć tylko papier i idzie na prywatne gówienko, gdzie dają mgr za opłacone czesne.
moki
Posty: 121
Rejestracja: 21 mar 2012, o 09:33

Re: Medyna - zycie towarzyskie i te sprawy :D

Post autor: moki »

U mnie to wyglądało tak (ŚUM Kato), że najgorzej było na 1 sem Spadł na człowieka ten ogrom nauki, mózg niedostosowany to i zaległości się narobiły tak, że w styczniu miałam do poprawy wiekszość zaliczeń. Ale spiełam się i udało się wszystko ogarnąć i na kolejnym semestrze już szło dużo lepiej, metody nauki wyrobione, głowa szybciej zapamiętuje, sesja bez września. II rok przez biochemię też dał w kość ale też zaczełam zajmować się innymi rzeczami takimi jak taniec, który pochłania mi brdzo dużo czasu Na III już więcej luzów przez zblokowne kliniki no ale sesja dla mnie była ciężka. No ale to kwestia paru tygodni przesiedzenia na tyłku.
Teraz jestem na końcówce IV roku, dalej tańczę i rozwijam się w tym temacie, jeżdżę z zespołem po Polsce, chodzę na siłkę, czytam niemedyczne ksiązki, imprezuję i z tymi niemedycznymi i z ludźmi z roku, wszystko zdaję i śpię nienormalnie dużo Oczywiście to nie są impezy co weekend, zależy tez od miesiąca ale zawsze jakies 2/msc się zorganizują
Także medycyna jak najbardziej dla ludzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości