Matura 2016 absolwent

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
chopperking
Posty: 1
Rejestracja: 4 sty 2016, o 11:00

Matura 2016 absolwent

Post autor: chopperking »

Witam !
Ukończyłem technikum w roku 2014/2015 i chciałbym w tym roku 2016 przystąpić do poprawy egzaminu maturalnego z matematyki . Maturę zdawałem na starej formule egzaminu maturalnego i na poprawę mam 5 lat . Deklarację jako absolwent mogę złożyć do 7 lutego . A wiec pytanie do Was , jaką deklaracje mam wypełnić aby przystąpić do egzaminu maturalnego , poprosiłbym o jakiś link lub zdjęcie . Mam nadzieje że nie będzie tak iż będę musiał pisać maturę na nowej formule 2016 .
Proszę o pomoc oraz potrzebne wskazówki .
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Matura 2016 absolwent

Post autor: persil1991 »

Należy wypełnić tę deklarację.
Zal-1d_S-Deklaracja-SF-Standard.pdf
(452.11 KiB) Pobrany 27 razy
chopperking pisze:Mam nadzieje że nie będzie tak iż będę musiał pisać maturę na nowej formule 2016 .
Nie, egzamin będziesz zdawał w starej formule.

Kod: Zaznacz cały

cke.edu.pl/index.php/egzamin-maturalny-left/egzamin-w-starej-formule/23-egzamin-maturalny/355-o-egzaminie
Tutaj więcej informacji.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Matura 2016 absolwent

Post autor: _włóczykij »

dlaczego na poprawę masz 5 lat?

to nie jest tak, że 5 lat się poprawia jak ktos NIE zdał matury w ogóle
a podwyższać można ile isę chce przy dodatkowej oplacie? wie kto cos?
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Matura 2016 absolwent

Post autor: persil1991 »

Niezdana matura lub nieprzystąpienie do egzaminu lub unieważnienie egzaminu (CZYLI BRAK ŚWIADECTWA DOJRZAŁOŚCI) 5 lat na poprawę danego przedmiotu/przedmiotów (po tym terminie trzeba do matury przystąpić w pełnym zakresie zadając te przedmioty, które są wymagane w roku, w którym do poprawiania matury się przystępuje)

Podwyższanie wyniku z przedmiotu zdawanego już wcześniej lub zdawanie kolejnego przedmiotu dodatkowego (CZYLI UZYSKAŁO SIĘ ŚWIADECTWO DOJRZAŁOŚCI) brak ograniczeń czasowych, przystępuje się do wybranego przedmiotu/przedmiotów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości