Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Dział dla początkujących - porady na temat mikroskopów; rodzaje i ceny mikroskopów nowych/używanych i opinie o nich; problemy z obsługą i podstawowe wskazówki;
grzegorz55

Jak można usunąć swoje konto z tego forum?

Post autor: grzegorz55 »

Jak można usunąć swoje konto z tego forum?
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: planapo »

Jesli chcesz to zrobic to zwroc sie do Admina.
grzegorz55

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: grzegorz55 »

Adminie, zwracam się do Ciebie, abyś usunął moje konto z tego forum - na zawsze.
Dziękuję!
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: planapo »

Nie w ten sposob Napisz mu pw, zajrzyj do regulaminu, nie wiem jak to jest dokladnie w kazdym razie to czy admin - inaczej niz formalnie - jest na tym forum to mam watpliwosci
Boguslaw
Posty: 1566
Rejestracja: 4 sty 2010, o 11:50

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: Boguslaw »

Jeżeli usunięcie konta będzie się wiązało z likwidacją Twoich postów, to osobiście nie rozumiem i nie popieram takich zachowań, no i w głębi duszy jest mi trochę przykro
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: planapo »

Sa rozne opcje - usuniecie samego konta albo usuniecie konta i wszystkich postow z niego napisanych.

Mysle, ze zanim (o ile w ogle) admin sie odezwe/zareaguje to jest czas na przemyslenie decyzji.
grzegorz55

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: grzegorz55 »

dobrze, napiszę to admina na priva.
grzegorz55

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: grzegorz55 »

planapo pisze:admin sie odezwe/zareaguje
planapo - jesteś tu moderatorem, a nie ma konta admin, tylko sami moderatorzy,
w regulaminie jest tylko:

"Usunięcie konta
37. Usunięcie konta może nastąpić na wniosek Użytkownika"

Nie będę już klikał w reklamy na tym forum z Google Adsense - jestem już bezużyteczny,
proszę o usunięcie mojego konta z tego forum na zawsze,
albo wskaż mi gdzie jest to opisane jak mam to zrobić.
Nie zaogniajmy tej sytuacji.

Jeśli admin nie odezwie się, co praktycznie nie wiadomo kto nim jest, chociażby Ty Planapo możesz nim być,
regulamin forum niemal zmusza do skorzystania z innych form prowadzących do usunięcia konta np.

27. Kto dopuszcza się spamowania, floodowania, lub innych skandalicznych zachowań podlega karze upomnienia, ostrzeżenia lub usunięcia konta

lub jeszcze gorzej - do zgłoszenia sprawy do urzędów państwowych.

Nie chciałbym jednak tego czynić, ale jestem mocno zmotywowany, aby moje konto zostało z tego forum usunięte - dlatego jeszcze raz proszę, aby nie zaogniać sprawy, bo chociażby w regulaminie powinno być napisane w jaki sposób można usunąć konto, podany link, a ponadto - trzeba wiedzieć, że nawet sam regulamin można zaskarżyć.

Zatem jeszcze raz proszę admina forum o usunięcie mojego konta z tego forum na zawsze.
JohnyM

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: JohnyM »

Ja mam pytanie do moderatora: który admin do usunięcia konta? Czy może od razu do prokuratury?
Wojtek37
Posty: 325
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 07:31

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: Wojtek37 »

grzegorz55 pisze:Jak można usunąć swoje konto z tego forum?
po co chcesz usunąć, olej ten nik I zaloguj się na inny i zmień styl rozmowy bo jak na nowym niku wyskoczysz z apelem to każdy będzie wiedział że to TY.

mod: bez wulgaryzmow prosze.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2016, o 23:24 przez Wojtek37, łącznie zmieniany 1 raz.
LoginPiotrusia
Posty: 575
Rejestracja: 15 gru 2014, o 20:25

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: LoginPiotrusia »

Wojtek, nie dołuj się. Puść sobie Blok Ekipę i weź głęboki oddech.
Hyper
Posty: 302
Rejestracja: 12 wrz 2014, o 11:27

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: Hyper »

Panowie! Czy to jakis dzien dziwny, ze uszlo Wam kumulowane cisnienie.

Macie super sprzety. Nikt nie mowil, ze bedzie latwo, ale to tez integralna czesc tej zabawy.

Wojtek kup po prostu najzwyczajniejszy kondensor do BF i zapoluj na kondesor do DF (to jedna z moich ulubionych technik) i masz swietna zabawe w swietle przechodzacym na miesiace a moze i lata.
Mowisz, ze polujesz od kilku miesiecy, ale nie tak dawno kondensor do DF dla Twojego Oly poszedl za bezcen. Bodajze 56Ł i to bez zadnych problemow. Z UK bys go mial za pare dni w domu. Rozumiem, ze troche Ci brak swiatla przechodzacego, dlatego ja bym wywalil na ebay caly szpej od polaryzacji i stad mial kase na zbudowanie chocby podstaw mikroskopu biologicznego. Ba nawet bym sie pozbyl wszystkiego od fluo.

Troche optymizmu Panowie i Panie. Bedzie git. Wszyscy tu staramy sie sobie pomagac i jak sie cos pojawia to od razu laduje w ciekawych linkach na forum.

Pozdrowienia dla wszystkich i policzcie do 10 zanim wywalicie sprzety przez okno albo wyniesiecie do piwnicy
Awatar użytkownika
jacekp-bio
Posty: 185
Rejestracja: 13 sie 2015, o 21:39

Re: Nikon Alphaphot-2 z kontrastem fazowym, ciemnym i jasnym

Post autor: jacekp-bio »

no dzieci . dać im zabawki

Chyba powinien się pojawić poradnik psychologicznego kupowania mikroskopu

Czy już trzeba napisać, że mikroskop to nie jest NIKON, PZO, CARL ZEISS, OLYMPUS, DELTA ale umiejętność jego użytkowania i wiedza o podstawowych zasadach optycznych.

Czy trzeba napisać wprost - że wiele elementów możemy wykonać sami (sam siedzę i buduję światłowodowy (gesio-szyjkowy) układ oświetlenia (150W) i uzyskuję soczewki, pryzmaty, owadzie oczy czy lustra dichotomiczne od projektorów LCD albo DLP i nie szukam po ZEISS i OLYMPUS bo nie ma minimalnych szans by to kupić - typowa optyka do światłowodu / światłowód to cena dla mnie niewyobrażalna, dla przykładu moduł skupiający Delty do gęsiej szyki to 360 zł). Zacznijmy od oświetlenia i podstaw a potem można kombinować dalej - przy złym oświetleniu - można sobie darować. Podpieram się pod postem Hyper - Przeszukanie ebay - daje ciekawe rezultaty bo nie zawsze część mikroskopowa jest nazwana po imieniu.

mod: bez wulgaryzmow prosze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości