po jakich studiach będe mógł pracować z gadami

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Gekom
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2016, o 16:48

po jakich studiach będe mógł pracować z gadami

Post autor: Gekom »

mam problem chciał bym w przyszłości pracować z gadami bo to jest moja pasja najpierw myślałem o weterynarii ale potem sobie pomyślałem ze w Polsce nie mam co liczyć na częsty widok gadów w gabinecie a zoologia jest mi nie znanym kierunkiem rosze o pomoc
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: po jakich studiach będe mógł pracować z gadami

Post autor: ryniofit8000 »

weta i za granicę
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: po jakich studiach będe mógł pracować z gadami

Post autor: AnnaWP »

To zależy, czy chcesz je hodować, czy leczyć.
Jeżeli hodować, to wybierz dowolny biologiczny kierunek, ale zwróć uwagę na jakość podstawowych kursów zoologicznych - ile godzin ma zoologia, czy jest anatomia zwierząt, fizjologia zwierząt itd. Może jest coś o hodowli jako takiej?
Jeżeli leczyć, to weterynaria.

Nie ma osobnych studiów na każdy zawód, przecież musiałyby być osobne dla osób pracujących z gadami, osobne dla ryb, osobne dla ptaków itd. To absurd. Studia dają pewne podstawy, a wy później (a lepiej w trakcie) sami je rozwijacie.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: po jakich studiach będe mógł pracować z gadami

Post autor: Mårran »

Możesz po wecie wyspecjalizować się w gadach i zostać konsultantem jakimś do spraw gadów D Why not?
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości