Jak wygląda farmacja w Lublinie?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Shargonny
Posty: 110
Rejestracja: 8 sty 2016, o 18:11

Jak wygląda farmacja w Lublinie?

Post autor: Shargonny »

Cześć!
W tym roku, jak dobrze pójdzie, to chcę studiować farmację w Lublinie. Czy ktoś, to tam się uczy może mi powiedzieć, jak wszystko wygląda? Jaka jest atmosfera, jakie są zajęcia, jak jest z wf?
Byłabym wdzięczna
sas-anka
Posty: 2
Rejestracja: 9 maja 2013, o 19:48

Re: Jak wygląda farmacja w Lublinie?

Post autor: sas-anka »

Witaj:)

też jestem ciekawa. Prawdopodobnie dostanę się do Lublina i do Warszawy i zupełnie nie wiem czym się kierować przy wyborze uczelni. Dodam że z mojego rodzinnego miasta do Lublina mam 50km a do Warszawy 100. W sumie i tu i tu blisko.
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Jak wygląda farmacja w Lublinie?

Post autor: Hogwartnik »

Lepiej Warszawa, chocby ze wzgledu na preferencje pracodawcow pozniej. Na razie praca jest i nie ma raczej problemow, ale za kilka lat moze sie zmienic. No o w Warszawie raczej wieksze pole do dzialania poza obowiazkowym programem.
Marlenaaa
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2016, o 07:24

Re: Jak wygląda farmacja w Lublinie?

Post autor: Marlenaaa »

sas-anka pisze:Witaj:)

też jestem ciekawa. Prawdopodobnie dostanę się do Lublina i do Warszawy i zupełnie nie wiem czym się kierować przy wyborze uczelni. Dodam że z mojego rodzinnego miasta do Lublina mam 50km a do Warszawy 100. W sumie i tu i tu blisko.
A ile masz punktów do Warszawy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości