Konkurs fotograficzny #StudentTravelDiscoversEurope

Fotografia przyrodnicza w portalu biolog.pl czyli porady, pomoc, aparaty cyfrowe oraz Twoje zdjęcia przyrodnicze
DiscoverEuropeESN
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2015, o 15:03

Konkurs fotograficzny #StudentTravelDiscoversEurope

Post autor: DiscoverEuropeESN » 24 lut 2016, o 12:13

Chcesz wykorzystać swoją pasję do zdobywania nagród? Może by tak gdzieś wyjechać i zrobić kolejne zdjęcia?
To wszystko jest możliwe z konkursem #StudentTravelDiscoversEurope!
Wystarczy wysłać zdjęcie miejsca, gdzie według Ciebie, nie może zabraknąć wakacji ze Student Travel.
Prześlij je na pw z krótkim opisem dlaczego właśnie w tym miejscu Student Travel ma zorganizować wyjazd oraz hashtagiem #StudentTravelDiscoversEurope, polub strony Student Travel oraz konkursu Discover Europe na Facebooku i wygraj voucher na wakacje ze Student Travel na 1500zł! Czekamy na Wasze zgłoszenia do 1.03!
Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją postanowień zawartych w regulaminie konkursu.

Regulamin
Konkursu fotograficznego #StudentTravelDiscoversEurope


Art. 1. Organizator i czas trwania Konkursu.
1.1. Organizatorem Konkursu fotograficznego #StudentTravelDiscoversEurope zwanego dalej „Konkursem jest Stowarzyszenie ESN Polska – ul. Mokotowska 43, 00-551 Warszawa – oraz Student Travel Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością – ul. Zuchów 2/34, 20-047 Lublin - zwani dalej „Organizatorami".
1.2. Udział w Konkursie mogą wziąć tylko i wyłącznie studenci (studiów stacjonarnych, zaocznych, wieczorowych, podyplomowych, doktoranckich) studiujący w Polsce, którzy posiadają konto w serwisie Facebook oraz lubią stronę Discover Europ.
1.3. Organizator zastrzega sobie prawo do żądania przedstawienia przez uczestnika konkursu dowodu na posiadanie przez niego statusu studenta ( przesłania skanu legitymacji studenckiej)
1.4. Konkurs trwa od 22 lutego do 13 marca 2016.
1.5. Zgłoszenia do Konkursu trwają od 22 lutego do 1 marca 2016.
1.6. W Konkursie nie mogą wziąć udziału osoby zaangażowane w organizację Ogólnoeuropejskiego Konkursu Fotograficznego dla Studentów Discover Europe 2016, organizowanego przez Stowarzyszenie ESN Polska.

Art. 2. Prawa autorskie
2.1. Organizator Konkursu i autorzy stron Konkursu w serwisie Facebook nie biorą odpowiedzialności za legalność Fotografii poszczególnych autorów dotyczącą praw autorskich zgłaszanych prac.
2.2. Zgłoszenie Fotografii jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania pełnych praw autorskich do tych prac.
2.3. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystywania Fotografii oraz udostępniania ich innym podmiotom wyłącznie w celach informacji o wynikach Konkursu, jego promocji i popularyzacji z podaniem nazwiska autora bez konieczności uzyskania jego pisemnej zgody.
Art. 3. Zgłaszanie zdjęć.
3.1. Fotografie do Konkursu zgłaszane są drogą elektroniczną poprzez pw w terminie od dnia 22 lutego 2016 roku do dnia 1 marca 2016 roku włącznie. Fotografie nie nadesłane w wyznaczonym terminie nie wezmą udziału w Konkursie.
3.2. Wymogi dotyczące wszystkich zdjęć są następujące:
a) rozdzielczość: Fotografie wykonane w rozdzielczości min. 4 mega piksele ( dotyczy Fotografii wykonanych aparatami fotograficznymi, fotografie z innych urządzeń elektronicznych mogą być mniejszej rozdzielczości),
b) RGB lub grayscale,
c) dopuszczalne formaty Fotografii: JPG z maksymalną jakością (bez kompresji).
3.3. W treści wiadomości e-mail musi znajdować się również przewidziany przez konkurs opis zdjęcia. W tekście znajdować się musi hashtag #StudentTravelDiscoversEurope.
3.4. Nadesłane zdjęcia wraz z opisami i hashtagiem są zapisywanie oraz publikowane bedą na stronie
3.5. Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia Fotografii z Konkursu, jeśli:
a) treści będą niezgodne z dobrymi obyczajami nawiązywały do faszyzmu, rasizmu treść będzie naruszała dobra i godność osób trzecich,
b) nastąpi próba oszustwa w zgłaszaniu Fotografii, bądź też dojdzie do innego naruszenia Regulaminu i warunków uczestnictwa.

Art. 4. Przebieg Konkursu.
4.1. Fotografie przesłane do organizatora, dnia 2 marca 2016 do godziny 11:00 zostaną udostępnione na stronie.
4.2. Dnia 12 marca 2016 o godzinie 20:00 podliczone zostaną głosy oddane na każde zdjęcie w serwisie Facebook, rozumiane jako kliknięcia „lubię to” pod daną fotografią.
4.3. Zdjęcie z największą ilością kliknięć wygrywa konkurs. Jako zwycięska zostanie wybrana tylko jedna Fotografia.
4.4 Zwycięzca zostanie ogłoszony dnia 13 marca na stronie do godziny 18:00.
Art. 5. Nagroda
5.1. Nagrodę dla autora zwycięskiej pracy stanowi voucher na wyjazd ufundowany i organizowany przez biuro podróży Student Travel o wysokości 1500zł.
5.2. Od wartości nagród określonych w pkt 5.1 Organizator potrąci kwotę pieniężną w wysokości 10% ich wartości na poczet podatku zryczałtowanego, o którym mowa w art. 30 ust. 1 pkt 2 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (t.j. Dz. U. z 2012 r. poz. 361).
Art. 6. Postanowienia końcowe.
6.1. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
6.2. Zgłoszenie Prac w Konkursie Discover Europe jest równoznaczne wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika Konkursu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przechowywane i przetwarzane przez Organizatora, wyłącznie w związku z Konkursem i w zakresie: imię i nazwisko, adres poczty e-mail. Każdy uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania.
6.3. W kwestiach nieuregulowanych regulaminem decyduje Organizator.
6.4. Zgłoszenie Prac w Konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post