Pielęgniarstwo 2016/2017

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Rodravn
Posty: 58
Rejestracja: 17 cze 2016, o 21:58

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: Rodravn »

A tak z całkiem innej beczki.Jakiego spodziewacie się progu na pierwszej liście? Trochę się obawiam, że przez tę zmianę zasad rekrutacji poleci jakoś niebotycznie w górę.

nurse_
Posty: 126
Rejestracja: 21 lis 2014, o 19:04

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: nurse_ »

Witam przyszłe Piguły! Właśnie skończyłam 1 rok pielęgniarstwa na ŚUM-ie. Posiadam mnóstwo materiałów które chętnie odsprzedam Książki, notatki, wykłady, opracowania pod kolokwia, bazy pytań, testy, zdjęcia, książki w formie pdf, prezentacje oraz fartuch anatomiczny z czepkiem, mundurek (bluza+spodnie mundurek praktycznie nowy, założony kilka razy w 1 semestrze, niestety okazał się ciut mały . studia sprzyjają dodatkowym kg ) TANIO! Oczywiście chętnie udzielę informacji na temat studiów i naszej uczelni
kontakt na mail : [at].pl

Na priv udzielę wszystkich informacji, mogę wysłać zdjęcia rzeczy, co do ceny i miejsca odbioru dogadamy się!
lumosriver
Posty: 13
Rejestracja: 20 lip 2015, o 15:32

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: lumosriver »

Moj chlopak tez na Polibudzie i tez ma tam masakryczna matme, ale nie martw sie, tutaj na pewno zaawansowanych obliczen robic nie bedziesz
Profesorowie i prowadzacy zajecia wlasciwie wszyscy sa bardzo spoko mozna sie z nimi dogadac, nie moge narzekac, przez caly rok nie mialam z nimi jakis wiekszych problemow to dobrze wyksztalceni ludzie, w wiekszosci przyjaznie nastawieni do studentow
Pielegniarstwo to dosyc dobrze rozwijajacy sie zawod, narazie jestem bardzo zadowolona z praktyk i pacjentow! Zobaczymy co powiem za 10lat mam zamiar zostac w Polsce, no ale zobaczymy, zagranica tez nie jest zbyt kolorowo

natcza
Posty: 16
Rejestracja: 3 cze 2016, o 09:47

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: natcza »

Wiesz lumosriver na Polibudzie zwykle jest matma na tym poziomie, ale trzeba ją umieć i lubić po prostu.
Nie to co ja To się cieszę, że profesorowie są spoko nastawieni, oby tak pozostało. Już tylko niecałe 3 dni i pierwsza lista. Sama nie wiem jakie będą te progi, ale myślę że będzie dużo kandydatów na nasz kierunek i przebiją się oczywiście Ci z największą ilością punktów uzyskanych z przedmiotów do rekrutacji. No nic, trzeba myśleć POZYTYWNIE i tyle, zawsze są kolejne listy
magda28
Posty: 41
Rejestracja: 25 mar 2016, o 10:05

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: magda28 »

Ja liczę na 2 drugą listę, bo po 1 liscie zawsze przesiew jest nieziemski chodź generalnie jak ludzie piszą to bardzo spadają progi, nawet i o ponad 10 punktów no i jeśli kogoś pocieszę to w bydzi widzę ile osób jest zapisanych i jest ponad 400 a ponad 300 tylko wpłaciło, a koniec rekrutacji jest, czyli ludzie nawet się sypią przed listami szkoda że na SUM nie ma czegoś takiego i nie widzimy
Rodravn
Posty: 58
Rejestracja: 17 cze 2016, o 21:58

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: Rodravn »

Przydałoby sie jakby takie informacje i na ŚUMie były
Ja składałam łącznie na trzy uczelnie, a i tak z Kato nie jest najgorzej - PUMIE w Szczecinie ma listę.19go sierpnia. O.o
Swoją drogą - im bliżej list tym bardziej się stresować zaczynam. Znowu

magda28
Posty: 41
Rejestracja: 25 mar 2016, o 10:05

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: magda28 »

ja też na 3 uczelnie, ale cichą nadzieje mam że nie dane mi będzie mieć dylemat gdzie pójść bo nawet nie brałam pod uwagę tego że mogę się dostać za jednym zamachem wszędzie i bedzie to ciężki wybór wole isc gdzie się dostanę w 1 kolejności, przynajmniej dylematu nie będzie już jutro listy, boże świety
magda28
Posty: 41
Rejestracja: 25 mar 2016, o 10:05

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: magda28 »

widzieliście progi na lekarski? normalnie szok, aż nadzieje mam na 1 liste z 136
Rodravn
Posty: 58
Rejestracja: 17 cze 2016, o 21:58

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: Rodravn »

Na leku szaleją, ale czy i tu tak pójdą przy dwóch dowolnych przedmiotach? Na kierunek niemedycznych progi podobno nie tylko nie spadają ale i rosną. - Boję się że jutro będzie próg 230 albo coś

magda28
Posty: 41
Rejestracja: 25 mar 2016, o 10:05

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: magda28 »

Nie no 230 to nieeee, bo mało co osoby mają ponad 200. Na medycznych właśnie spada, a juz na bank pare ludzi odpadło bo wybrali lekarskie i farmacje
natcza
Posty: 16
Rejestracja: 3 cze 2016, o 09:47

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: natcza »

Mam stresa, piszcie po 15 czy się dostalyscie, laczmy się Ciekawe czy serwery też bd tak zawalone jak na stronach OKE.?

Rodravn
Posty: 58
Rejestracja: 17 cze 2016, o 21:58

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: Rodravn »

Wczoraj jak z ciekawości sprawdzałam lek to stronki im padły. Więc w sumie dzisiaj też mogą.
Mniej bym się stresowała jakby rekrutowali z samej biologii jak rok temu. T.T

natcza
Posty: 16
Rejestracja: 3 cze 2016, o 09:47

Re: Pielęgniarstwo 2016/2017

Post autor: natcza »

Dostałam się, Ty pewno też Rodravn
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości