leśnictwo i farmacja?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
kaniaczarna
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2016, o 19:17

leśnictwo i farmacja?

Post autor: kaniaczarna »

Witam, aktualnie jestem na 1 roku farmacji na UJ. Jednak bardziej zawsze interesowała mnie przyroda, las, chciałam iść na leśnictwo. Farmacja też leży w obrębie moich zainteresowań, ale brakuje mi kontaktu z przyrodą. Dlatego chciałam się Was poradzić, może popatrzycie na to z innej perspektywy co byście zrobili? Czy możliwe jest na którymś roku farmacji równoczesne studiowanie leśnictwa? Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: leśnictwo i farmacja?

Post autor: Mårran »

Dać radę pogodzić pewnie dasz, pytanie, który zawód w przyszłości chcesz wykonywać. Możesz zostać na farmacji też na wszelki wypadek.
Pani Buka
kaniaczarna
Posty: 2
Rejestracja: 5 maja 2016, o 19:17

Re: leśnictwo i farmacja?

Post autor: kaniaczarna »

Jak zaczynam to analizować ze wszystkich stron, to w pewnym momencie nie wiem nic. Na lek też bym mogła składać. Każdy wybór ma swoje plusy i minusy, nie mogę o niczym powiedzieć, że to jest to na 100%.
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: leśnictwo i farmacja?

Post autor: Nitrogenium32 »

Znam przypadek studiowania jednocześnie farmacji i lekarskiego, więc da się - pytanie tylko: po co? O ile właśnie medycyna i farmacja mają ze sobą dużo wspólnego, o tyle leśnictwo i farmacja praktycznie nic oprócz botaniki, która jest tylko na I roku i to w małym zakresie na farmacji.

Zastanów się przede wszystkim, co chcesz robić w życiu, a potem idź w tym wybranym kierunku.
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: leśnictwo i farmacja?

Post autor: AnnaWP »

Dokładnie, przemyśl, jak chcesz żyć, bo to dwie, całkowicie odmienne drogi. Weź pod uwagę również finanse, żeby później nie pluć sobie w brodę - jednak nie samymi ideałami człowiek żyje. Określ swoje oczekiwania w tym względzie, ale i w każdym innym.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości