biologia czy pielęgniarstwo?

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
kaisaa10
Posty: 10
Rejestracja: 6 maja 2016, o 19:48

biologia czy pielęgniarstwo?

Post autor: kaisaa10 »

Hej, w skrócie o mnie- typowy humanista, który skończył biol-chem-fiz z edukacją medyczną. Na maturze zdaję polski, angielski, biologię i chemię w zakresie rozszerzonym. Już jestem po maturach z pol i ang, spodziewam się bardzo dobrych wyników. Niestety chemię olałam (nieudany związek+skupienie się na biologii). Waham się co do wyboru kierunku studiów
-Pielęgniarstwo-uczelnie Umed Wrocław lub AWF Warszawa-działałam w kole ppp, mamy jako drużyna sporo sukcesów, wiem jak wygląda praca pielęgniarki (jestem wolontariuszką na oddziale opiekuńczym), interesuję się człowiekiem, jego psychiką i uczuciami, nie brzydzę się, jestem towarzyska i otwarta.ale z drugiej strony jestem dość wrażliwą osóbką,
-Biologia- UWr (biologia ze specjalnością nauczycielską) lub UKSW Warszawa (zwykła biologia)-interesuje mnie natura, ludzie,w sumie mogłabym uczyć, mama mnie bardzo namawia,
Generalnie najbardziej chcę pomagać innym, mówią, że jestem empatyczna.
Proszę Was o rady, szczególnie studentów ww. uczelni i kierunków. Już sama nie wiem co wybrać.ltbeczy
Pozdrawiam w przerwie od nauki biologii!
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: biologia czy pielęgniarstwo?

Post autor: Mårran »

Myślę, że przy obecnych brakach kadrowych, po pielęgniarstwie będzie Ci dużo łatwiej niz po nauczycielskich biologii. Pielęgniarka to fajny zawód, chociaż słabo płatny. Chyba że za granicą, tam można zbijać cebuliony.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość