Pisanie prac dyplomowych

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Pisarz
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2016, o 09:19

Pisanie prac dyplomowych

Post autor: Pisarz »

Cześć,
Chciałbym skorzystać z usług pisania prac dyplomowych i zastanawiam się czy może ktoś już korzystał z tego typu usług. Nie mam kompletnie czasu na napisanie pracy, a jak korzystać z pomocy to raczej od osób, które się na tym znają. Korzystał ktoś z tego typu usług?
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Pisanie prac dyplomowych

Post autor: Nitrogenium32 »

Ja nie korzystałem i na pewno nie skorzystam, a powiem, dlaczego. Wszystkie prace na studiach należy wykonywać. Tyczy się to m.in. prac dyplomowych. Jeśli nie chcesz ich pisać, nie pisz, nie dostaniesz dyplomu. Jeśli nie masz czasu - Twój problem, można było wszystko sobie mniej więcej rozplanować.

Zlecanie innym pisania pracy jest wg mnie jakieś nienormalne. Po pierwsze - kłamiesz, że to Twoja praca, a to wcale nie jest Twoja praca. Po drugie - jako że tej pracy sam nie pisałeś, nie znasz jej, więc musisz ją czytać, żeby wiedzieć, o co w niej chodzi (gdybyś ją sam pisał, wiedziałbyś przecież, co w niej jest). Po trzecie - to kosztuje, a pieniądze można przeznaczyć w inny sposób, np. zafundować sobie za nie wakacje po obronie pracy dyplomowej pisanej przez samego siebie.

Na wszystko trzeba sobie zapracować samemu. Takie jest życie.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Pisanie prac dyplomowych

Post autor: Piotrr »

No i po co sie ekscytować tak. Przecież na kilometr śmierdzi reklamą.
W końcu lekarz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości