Ze ślimakiem łowie ryby i słucha mnie jak gdyby...

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
RoyalFlash
Posty: 6
Rejestracja: 7 lis 2015, o 13:54

Ze ślimakiem łowie ryby i słucha mnie jak gdyby...

Post autor: RoyalFlash »

Witam serdecznie, zdaję sobie sprawę, że w wielu tematach przewijają się pytania odnośnie tego jaki kierunek wybrać. Duża część osób pragnęłaby, aby to ktoś podjął decyzję co do ich przyszłości, za nich samych właśnie. Jednak to jedna z wielu ciężkich decyzji z jakimi sie będziemy mierzyć w przyszlości. Ja marzę o kierunku lekarskim. Należy jednak wybrać dla bezpieczeństwa inny kierunek. Szukam i szukam opinii, czegoś co obiektywnie opisze mi sytuację na chemii i toksykologii sądowej we Wrocławiu-chciałbym w drugiej kolejności zostać toksykologiem-, aby stał się on opcją numer dwa. W głowie miesza mi się to również z weterynarią, nie pałam miłością do zwierząt, sądzę mimo to, że jest to ogromna zaleta, podchodziłbym do tego z chłodną głową. Nie zadam pytania co doradzacie? co wybralibyście na moim miejscu?", decyzja należy do mnie. Oczekuję jedynie opini merytorycznych o tych dwóch kierunkach już od samych studentów. Nie chcę czytać,że brak pracy", sztuka dla sztuki". Przelałbym tu więcej myśli, ale komu to by się chciało czytać.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości