Przenosiny wojlek-lek przed rozpoczęciem studiów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Leszczyna
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2016, o 11:19

Przenosiny wojlek-lek przed rozpoczęciem studiów

Post autor: Leszczyna »

Cześć!
Zarejestrowałam się w tym roku tylko na wojskowo-lekarski, gdyż myślałam, że na lekarski nie mam szans. Wolałabym studiować na kierunku lekarskim w Łodzi, podejrzewam, że we wrześniu próg spadnie do takiej liczby punktów, jaką posiadam. Czy orientujecie się może, czy jest możliwość załatwienia na uczelni przenosin z wojleku na zwykły lek np. na końcu września/ początku października, gdy już uczelnia zamknie rekrutację? Czy ktoś zna takie przypadki?
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Przenosiny wojlek-lek przed rozpoczęciem studiów

Post autor: Ziomek123 »

Słyszałem tylko wśród osób, które rekrutowały się na oba kierunki.
yuki00
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2016, o 19:41

Re: Przenosiny wojlek-lek przed rozpoczęciem studiów

Post autor: yuki00 »

Może i możliwość by była, jeśli zostałoby jakieś wolne miejsce po zakończeniu rekrutacji, a Ty miałbyś wystarczającą liczbę punktów na lek-lek. Najlepiej zadzwoń i się dowiedz.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Przenosiny wojlek-lek przed rozpoczęciem studiów

Post autor: Anielka »

Może i możliwość by była, jeśli zostałoby jakieś wolne miejsce po zakończeniu rekrutacji, a Ty miałbyś wystarczającą liczbę punktów na lek-lek.
ojj, miejsca wolnego to nigdy nie będzie niestety tak to nie działa
jeśli się nie zarejestrowałaś na zwykły lek to ewentualne przeniesienie po pierwszym roku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości