Gdzie zarobić na korepetycje?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Elsa
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2015, o 02:00

Gdzie zarobić na korepetycje?

Post autor: Elsa »

JW, zamierzam zrobić sobie gap year i pójść do pracy, gdyż nie mam zbyt dużego pola do popisu. Moich rodziców nie stać na opłacenie mi korków, a ja nie mogę siedzieć w domu. Z korepetycji to tak około 100zł za godzine, chemia możliwe, że mniej. Chciałabym wziąć 2 godziny bio i chemii w tygodniu. Czy ktoś z was wie gdzie zarobie na tyle by móc pozwolić sobie na takie lekcje? Dodam, że lekcje zaczynam od września. Mam już pewną sumę, ale niestety to ciągle za mało. Lepiej wybrać pracę lekką, czy fizyczną? Jak wam się to udało? Gdzie pracowaliście? Proszę o rady i sugestie.
Awatar użytkownika
Elsa
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2015, o 02:00

Re: Gdzie zarobić na korepetycje?

Post autor: Elsa »

około 100zł za godzine bio* mój błąd
decadence555
Posty: 68
Rejestracja: 2 gru 2015, o 17:19

Re: Gdzie zarobić na korepetycje?

Post autor: decadence555 »

Ja zrobiłam kurs na asystentke stomatologiczna i pracowałam w gabinecie tak zarabiałam na korki i książki

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie zarobić na korepetycje?

Post autor: Mårran »

Polecam kursy na opiekuna osób starszych, można sprawdzić swoje powołanie ]
Pani Buka
decadence555
Posty: 68
Rejestracja: 2 gru 2015, o 17:19

Re: Gdzie zarobić na korepetycje?

Post autor: decadence555 »

Praca opiekuna medycznego nie ma nic wspólnego z pracą lekarza
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie zarobić na korepetycje?

Post autor: Mårran »

No nie ma, ale można sprawdzić, czy ktoś się nadaje do roboty, czy tylko marzy o czystej pracy z białym fartuszku i ratowaniu życia".
Pani Buka
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 19
Rejestracja: 29 sie 2016, o 17:22

Re: Gdzie zarobić na korepetycje?

Post autor: birdy »

100 zł za godzinę to bardzo dużo. W większości przypadków te za 40 zł nie różnią się od tych za 100 poza prestiżem. Chodziłam na takie korepetycje gdzie cena w ciągu 3 lat urosła z 30 zł do 100zł (na szczęście dla mnie cena wzrosła w mniejdzym stopniu jako starego klienta). Powód: korepetytor otrzymał mnóstwo pozytywnych komentarzy na portalu. Popytaj wśród znajomych, może ktoś zna jakieś tańsze lekcje. Najważniejsze to Twoje zaangażowanie, a możesz nie mieć czasu na naukę jeśli będziesz się katować po 10h w pracy.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Gdzie zarobić na korepetycje?

Post autor: Mårran »

Chciałabym zarabiać 100 zł na godzinę _ Tym bardziej za motywowanie frajerów do samodzielnej pracy
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości