Wspólna nauka (biologia, chemia) Lublin/Kielce, matura 2017

Materiały, notatki, ściągi podane przez użytkowników forum. Metody i sposoby nauki do matury z biologii. Wspólna nauka do matury na forum. Rozwiązania zadań, klucze, odpowiedzi.
MałyJeż
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2016, o 13:30

Wspólna nauka (biologia, chemia) Lublin/Kielce, matura 2017

Post autor: MałyJeż »

Hej! Poprawiam maturę i w związku z tym szukam ludzi do wspólnej nauki biologii i chemii (głównie biologii) - wzajemna motywacja, wymiana notatkami, spostrzeżeniami, wspólne przepracowywanie materiału, odpytywanie i takie tam, razem może być prościej zebrać się w ciągu roku Głównie szukam osób z okolic wyżej wymienionych tj. Kielce lub Lublin (w Lublinie studiuję, od października większość czasu znów będę spędzać w tym mieście), fajnie by było spotykać się raz w tygodniu i wspólnie ogarniać daną partię materiału. Jeśli jest ktoś chętny spoza podanych okolic to też super, nauka przez internet wchodzi w grę

Solidne przygotowania chcę zacząć w drugiej połowie września, najpóźniej w październiku. Ktoś coś?
Dusia28
Posty: 20
Rejestracja: 1 wrz 2016, o 08:23

Re: Wspólna nauka (biologia, chemia) Lublin/Kielce, matura 2

Post autor: Dusia28 »

Cześć, ja też poprawiam maturę w tym roku i bardzo przydalaby mi się ktoś do wspólnej nauki bo korki mam tylko z chemii Ale właśnie musiałaby to być nauka online, mieszkam w zupełnie innym regionie. Chyba,że raz na ruski rok udałoby nam się zobaczyć : D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość