Olimpia wiedzy o żywności i żywieniu- uprawnienia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Venom
Posty: 78
Rejestracja: 14 kwie 2016, o 20:19

Olimpia wiedzy o żywności i żywieniu- uprawnienia

Post autor: Venom »

Hej, chcę się upewnić na 100%- czy jeżeli otrzymałem uprawnienia w 2 klasie LO to czy przysługują mi one w rekrutacji po klasie maturalnej?
Winnie
Posty: 17
Rejestracja: 30 sty 2016, o 16:10

Re: Olimpia wiedzy o żywności i żywieniu- uprawnienia

Post autor: Winnie »

"Uprawnienie, o którym mowa w ust. I przysługuje osobom, które ostały laureatami
w roku szkolnym, w którym prowadzona jest rekrutacja lub w roku szkolnym
poprzedzającym rok rekrutacji."
str 11
Tez wybieram się na śum i mam finalistę z żywienia
Załączniki
zal_1_u_6316.pdf
(601.17 KiB) Pobrany 60 razy
Awatar użytkownika
Venom
Posty: 78
Rejestracja: 14 kwie 2016, o 20:19

Re: Olimpia wiedzy o żywności i żywieniu- uprawnienia

Post autor: Venom »

Winnie, Właśnie wiem czytałem ale człowiek czasami zaczyna wariować i woli się spytać innych. Dzięki za utwierdzenie w tym
DonWersalos
Posty: 9
Rejestracja: 23 paź 2016, o 00:44

Re: Olimpia wiedzy o żywności i żywieniu- uprawnienia

Post autor: DonWersalos »

Równie dobrze jest napisane, że: Uprawnienia kandydatów, o których mowa w niniejszym
rozdziale przysługują w okresie dwóch lat od uzyskania świadectwa maturalnego". Więc jeśliby na to patrzeć to uprawnienie do 100 % z biologii przysługiwałoby 2 lata od uzyskania matury, a jeśli patrzeć na punkt, że : Uprawnienie, o którym mowa w ust. I przysługuje osobom, które. to przysługiwałoby to tylko w roku, w którym uzyskało się świadectwo maturalne a w przyszłym już nie. Jak na to patrzeć bo dla mnie oba te punkty się wykluczają
Awatar użytkownika
Venom
Posty: 78
Rejestracja: 14 kwie 2016, o 20:19

Re: Olimpia wiedzy o żywności i żywieniu- uprawnienia

Post autor: Venom »

4. Uprawnienie, o którym mowa w ust. 3 przysługuje osobom, które zos tał y fina listami
w roku szkolnym, w którym prowadzona jest rekrutacj a lub w roku szkolnym
przedzający m rok rekrutacji.
- Uprawnienia kandydatów, o których mowa w niniejszym rozdziale przysługują w okresie
dwóch lat od uzyskania świadectwa maturalnego.
DonWersalos, Trochę to bez sensu, wiem napewno że jak uzyskałem w 2 klasie LO to w postępowaniu rekrutacyjnym po maturze te uprawnienia mi przysługują- to jest wspólne dla obu rozporządzeń w rekrutacj,dzwoniłem nawet do dziekanatu,i ale gdybym przykładowo chciał skorzystać z tego rok po maturze to kłóci się to z tym co jest w punkcie 4, ale gdybym zyskał uprawnienia w klasie 3 lo to jużby się pokrywało- może tu chodzi o to
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość