konkurs biologia etap rejonowy

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
krzybod
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2016, o 10:28

konkurs biologia etap rejonowy

Post autor: krzybod »

Hej. Jestem z zachodniopomorskiego u mnie etap rejonowy 1 grudnia. Pomyślnie przeszłam etap szkolny. Jak tam stres? Jak się przygotowujecie w tych ostatnich dniach aż nie chce mi się myslec o konkursie i jakie beda pytania
Jeremii
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2016, o 22:01

Re: konkurs biologia etap rejonowy

Post autor: Jeremii »

Ja z kujawsko pomorskiego Rejonowy u mnie 7 grudnia, stresik jest ale trzeba być dobrej myśli. Aktualnie robie już tylko same powtórki
obviouslyyang
Posty: 19
Rejestracja: 29 maja 2016, o 17:10

Re: konkurs biologia etap rejonowy

Post autor: obviouslyyang »

hej ja jestem z warmińsko-mazurskiego i tutaj są tylko 2 etapy. wojewódzki mam 24 lutego i wiem, że mam jeszcze dużo czasu na naukę, ale już okropnie się stresuję.
obviouslyyang
Posty: 19
Rejestracja: 29 maja 2016, o 17:10

Re: konkurs biologia etap rejonowy

Post autor: obviouslyyang »

i oczywiście powodzenia wam na rejonowym!
krzybod
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2016, o 10:28

Re: konkurs biologia etap rejonowy

Post autor: krzybod »

U nas w szczecinie sa juz wyniki, przeszlam dalej na wojewodzki . Ciekawe jak wam poszlo? Ucze sie dalej ale jest ciezko, chociaz niektrzy mowia ze etap rejonowy jest najgorszy. Duzo tego
krzybod
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2016, o 10:28

Re: konkurs biologia etap rejonowy

Post autor: krzybod »

moze ktos przeszedl i podpowie jak sie dalje przygotowywac
obviouslyyang
Posty: 19
Rejestracja: 29 maja 2016, o 17:10

Re: konkurs biologia etap rejonowy

Post autor: obviouslyyang »

Ja nie mam jakiegos super sposobu na przygotowywanie sie. Lubie robic notatki na podstawie wielu roznych zrodel, ksiazek ze szkoly, repetytorium maturzysty, doczytuje cos tam w internecie i po kazdym temacie rozwiazuje jakis tysiac najrozniejszych testow. Ogolnie robienie zadan bardzo duzo daje. I lubie powtarzac na glos.
Jakie sa wasze metody?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość