Matura w innej szkole

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
maka05
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2016, o 10:42

Matura w innej szkole

Post autor: maka05 »

Cześć,
Postanowiłam przystąpić w tym roku do matury z dodatkowych przedmiotów w celu podwyższenia wyników. Złożyłam deklaracje w październiku oraz formularz odnośnie tego że chciałabym napisać maturę w innej szkole niż macierzysta (mieszkam w innym mieście). Wszystkie te dokumenty przekazałam liceum, które skończyłam. Z tego co się dowiedziałam zostały wysłane do oke. Mija juz jakiś miesiac powoli. Chciałabym zapytać czy wiadomość od oke przychodzi do sekretariatu liceum które skończyłam czy powinnam dostać wiadomość w formie listu wysłanego na adres który wpisałam w deklaracji maturalnej ?

thatsgi
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2016, o 18:45

Re: Matura w innej szkole

Post autor: thatsgi »

Złożyłam tę samą deklarację, należę do OKE Kraków i czekam od połowy września na odpowiedź. Z tego co dowiedziałam się w moim macierzystym liceum, odpowiedź zostanie wysłana pocztą w tym samym czasie do szkoły i do mnie. Pozostaje czekać.
maka05
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2016, o 10:42

Re: Matura w innej szkole

Post autor: maka05 »

Dziękuję za odpowiedź

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości