Praktyki/wolontariat w gabinecie woj. kuj-pom, wielkopolskie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Naftalenka
Posty: 44
Rejestracja: 1 sie 2013, o 15:13

Praktyki/wolontariat w gabinecie woj. kuj-pom, wielkopolskie

Post autor: Naftalenka »

Hej Jestem na 4 roku weterynarii i zamierzam przyuczyć się nieco zawodu pod okiem jakiegoś lekarza weterynarii, który faktycznie będzie chciał mnie czegoś nauczyć, tzn. pokaże jak zakładać wenflon, czy jak wygląda zabieg sterylizacji, będzie opowiadał o wynikach badań i będzie ode mnie wymagał, żebym również coś samodzielnie zrobiła (chociażby zakładania tego wenflonu). Czy może ktoś ma namiary na lekarza, dzięki któremu nauczę się praktyki? Bo nie ukrywam jest to dość ciężkie kogoś takiego znaleźć, byłam wcześniej u lekarza, który niestety nie tłumaczył zbyt wiele, nie bardzo pozwalał na samodzielne wykonywanie nawet zastrzyków, a mimo wszystko w tym zawodzie pracodawcy dużą wagę przywiązują do praktyki. Chodzi mi głównie o lekarzy z województwa kujawsko-pomorskiego lub wielkopolskiego,a już najlepiej byłoby, gdyby trafił się jakiś z Poznania lub okolic
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Praktyki/wolontariat w gabinecie woj. kuj-pom, wielkopol

Post autor: Mårran »

Naftalenka, pewnie merytorycznie nie jestem zbyt zorientowana, ale jako współwłaścicielka pacjentów mogę Ci polecić na przyuczenie Klinikę Weterynaryjną w Toruniu na Kościuszki. Jeżdżę tam z naszymi kotami i często przewijają się tam młodziki, robią kotom zastrzyki, coś tam pomagają, podają leki. No i jest tam kilkoro lekarzy od różnych zwierząt, np. szczurasa leczył mi typ od gryzoni, koty od kotopsów, inni też bywali. Więc możesz sobie pochodzić, gdzie Ci zależy.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Naftalenka
Posty: 44
Rejestracja: 1 sie 2013, o 15:13

Re: Praktyki/wolontariat w gabinecie woj. kuj-pom, wielkopol

Post autor: Naftalenka »

Dzięki może ktoś zna jakieś inne miejsce jeszcze?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość