Przeniesienie na inną uczelnię

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Spiked Soul
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2016, o 15:19

Przeniesienie na inną uczelnię

Post autor: Spiked Soul »

Witajcie!

Mam mały problem, gdyż od nowego roku akademickiego chcę się przenieść na uczelnię z Gdańska do Poznania na Biologię (będzie to mój 3 rok), pomimo tego, że są to te same kierunki widzę, że przedmioty się trochę różnią, niektóre tylko nazwą, ale nie jestem pewna czy nie będę musiała przypadkiem musiała dopłacać.

Jestem w tym sprawach zielona, czy ktoś może przenosił się lub mógłby to dla mnie sprawdzić? Nie znalazłam w internecie nic konkretnego w tym temacie.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Przeniesienie na inną uczelnię

Post autor: Mårran »

Musiałabyś spytać na katedrach, czy Ci uznają przedmioty - różnice programowe. Czasem nazwa brzmi podobnie, ale godzin jest dużo więcej albo treści się nie zgadzają i nie przepisują, a czasem jest odwrotnie. Wszystko zależy od szefa katedry, który decyduje, czy przedmiot przepisać.
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość