Wybielanie zębów co wybrać

Dyskusje o dentystach, zębach, przyzębiu, języku, błonie śluzowej oraz o funkcjonowaniu patologiach i leczeniu w stomatologii i protetyce.
endrju09
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 2018, o 18:27

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: endrju09 »

Tymi paskami tylko zjechałem szkliwo i w końcu musiałem iść do dentysty bo masakrycznie szybko żółkły mi zęby. Wybielałem i ogólnie teraz jest ok ale ciężko było odbudować szkliwo po moim eksperymentowaniu. Dlatego mówię: tylko wybielanie w klinice, bo może być kiepsko
karolamagaj
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2019, o 18:16

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: karolamagaj »

To prawda! Z zębami nie warto eksperymentować bo możemy się tylko bólu nabawić i zrobić efekt odwrotny do zamierzonego. Ja jestem właśnie po wybielaniu zębów metodą w Gdańsku i jestem mega zadowolona. Efekt naprawdę oszałamiający i co najważniejsze zęby nie bolą.
martuska89
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2019, o 08:41

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: martuska89 »

Wybielanie zębów w gabinecie to spory wydatek a nie zawsze efekt jest taki jakbyśmy chcieli. Mi udało się wybielić zęby w domu dzięki metodzie Martuni, zęby mam bielsze o kilka odcieni.
alessee

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: alessee »

To i ja dołączę do rozmowy. Co prawda nigdy nie wybielałam zębów, ale po ściągnięciu aparatu ortodontycznego mam taki zamiar.
Rozmawiałam w tej sprawie z dwoma stomatologami i oboje powiedzieli mi, że bardziej preferują metodę nakładkową. Nie uzasadniali mi swojego wyboru. Od jednego z nich dowiedziałam się, że jedna noc w nakładkach, to jak 10 minut lampy.
[mod]
Doradzicie sprawdzone sposoby?
kasiatrol
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, o 18:28

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: kasiatrol »

Ja zdecydowałam się na dentystę i polecam! Nie zrobiłam tego w domu ze względu na obawy i w zasadzie myślę, że dobrze zrobiłam... Opinii i porad szukałam, więc jeśli masz też jakieś pytania to pisz :)
bailey
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2017, o 09:47

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: bailey »

kasiatrol a moge wiedziec ile placilas? bo ja wlasnie wybielam za pomoca pasty do zebow i ciekawa jestem jak to finansowo sie rozni
baklazan
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2021, o 22:43

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: baklazan »

jakiej pasty uzywasz? sa efekty?
bailey
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2017, o 09:47

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: bailey »

ja mam tą z aktywnym węglem, ogolnie jestem zadowolona :)
baklazan
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2021, o 22:43

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: baklazan »

jest kilka z weglem i nie wiem jaka wybrac :D podziel sie opinia :D
bailey
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2017, o 09:47

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: bailey »

my magic mud activated charcoal [mod] za ok 50zl
Japids
Posty: 33
Rejestracja: 11 cze 2020, o 06:58

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: Japids »

Mój kolega robił wybielanie ząbków. Efekt był nie powiem fajny, jednak problem w tym, że jeśli się pali, pije kawę lub duże ilości herbaty jest on krótkotrwały. On szybko zaczął marudzić, że wywalił pieniądze. Robił w bardzo dobrym gabinecie i "płacze", że musi powtarzać. Tym razem ma zamiar najpierw rzucić palenie, bo wywalenie ponad 2000 pln na zabieg, którego efekt nie utrzymał się nawet roku to przesada. Papierosy i kawka robią swoje, z tym, że moim zdaniem i tak ma fajniejszy kolor zębów niż miał przed zabiegiem. W Gliwicach polecam zapisanie się do tej kliniki
[mod]

Chodzę tam regularnie i jestem osobisćie bardzo zadowolona.
Natalia66
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2022, o 12:55

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: Natalia66 »

Polecam wszystkim wybielanie zębów metodą nakładkową. Dzięki tej metodzie mam bielutkie zęby, udało się wybielić o kilka tonów. Jestem zachwycona! Wybielałam w profesjonalnej klinice [mod] w Krakowie - szczerze polecam!
dkdkdk
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2022, o 08:29

Re: Wybielanie zębów co wybrać

Post autor: dkdkdk »

Jedyne bezpieczne wybielanie zębów jest u operatora. W domu można sobie zrobić krzywdę. Większość sposobów wybielania w domu polega na ścieraniu. Laserowe wybielanie jest super ale trochę droższe.
[mod]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości